Roon

Dost možná by se dalo říci, že hudební knihovna / přehrávač / signálový procesor / digitální zázrak Roon je skutečně všestranným a všehoschopným řešením pro každého, kdo si chce svou knihovnu lokálních souborů a online streamů uspořádat a užívat na maximum. Jednou z méně dokumentovaných vlastností tohoto systému je pak i ukládání hudebních CD.

Add a comment

Roon ARC

Patrně nejlepší aktuální platforma pro ty, kteří chtějí obhospodařovávat svou digitální sbírku hudby a ovládat jakkoliv košatou soustavu komponentů, tedy Roon, se dočkal po pár letech své existence výrazného upgradu na verzi 2. Ačkoliv na povrchu je to stále týž Roon, pod kapotou se urodila řada nových algoritmů, majících za účel zpříjemnit vaše vychutnávání hudby ještě víc.

Add a comment

Roon

Během pěti prvních dílů seriálu o Roon jsme si řekli, co to vlastně Roon je, jak funguje jeho knihovna, k čemu lze využít DSP, proč se liší od jiných přehrávačů a co všechno k takovému zážitku potřebujete.
Dnes bychom si tak v krátkosti mohli zodpovědět další důležitou otázku, která zní „Jak Roon dokáže ovládat moje zařízení“. Je to otázka zásadní hlavně proto, že Roon, přestože k tomu jeho digitální povaha svádí, není určen pouze pro streamery.

Add a comment

Roon

V minulých dílech našeho seriálu jsme se již dozvěděli, co to vlastně Roon je, popsali jsme si, proč Roon není „přehrávač“, ani „knihovna“, ale mnohem spíš „ekosystém“ a také jsme si řekli, že výpočetní a správní jádro umí geniálně posloužit pro skutečně sofistikované procházení vaší hudební sbírky. Řekli jsme si také něco o možnostech DSP, tedy o velmi všestranném zpracování signálu, které může pomoci třeba i pro korekci limitů akustiky místnosti.

Add a comment

Roon

Roon, to není jen přehrávač nebo katalog vaší digitální hudební sbírky (i když to je samozřejmě jeho primární úděl) – máte-li dostatečně výkonný hardware, dokáže Roon hotová kouzla moderního věku a to díky svému digitálnímu signálovému zpracování, známějšímu pod zkratkou DSP. V současné době je pak praktickým limitem tohoto řešení jen vaše kreativita v tom, co zvládnete nastavit.

Add a comment

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies