2023 10 14 LOK AQ SHOW 23 1

První dochovaná písemná zmínka o obci Červenka je z roku 1287, v listině krále Václava II. je psáno: král daroval 2 lány ve Schwarcpachu (název obce v německém jazyce) rychtáři královského města Litovel Jindřichovi. Posuňme se o 736 let kupředu, kdy zde najdeme největšího českého výrobce reprosoustav, značku AQ, která si tu každoročně pořádá malou AQ SHOW s představením novinek.

Add a comment

2023 03 17 hifi zilina

Město Žilina leží nějakých 28 kilometrů od hranic s Českou republikou a v podhůří krásných kopců Malé Fatry, na malebném soutoku Kysuce a Váhu. Právě zde firma Melody uspořádala od 13.3. do 26.3. 2023 dvoutýdenní festival dobrého zvuku v osmi pěkně upravených místnostech včetně jejich výstavního nahrávacího studia. Jak se zdá, je to koncept velmi zajímavý a praktický, neb každé odpoledne můžete bez ohlášení zajít a poslouchat v malých skupinkách s průvodcem.

Add a comment

01

Krom velkých, dejme tomu "centrálních" výstav je třeba v Německu, Anglii, USA nebo i Asii trendem pořádat i malé, lokální, skoro až městské výstavy, často zaměřené spíše než na prezentaci úplně všeho na ukázku vybraných značek a edukativní činnost - od přednášek třeba po live koncerty apod. Tohoto trendu se chytil na Slovensku Lubomír Duban z Trnavy a jeho první takto laděná akce se vyvedla.

Add a comment

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies