2023 04 01 audio video show praha 2023 1

O pršavém pátku 31.3. a sobotě 1.4. 2023 proběhla v pražské O2 Aréně a přilehlém hotelu STAGES tradiční výstava Audio Video Show Praha, v tomto ročníku ovšem v absolutně unikátním stylu. Pořadatelský tým se totiž rozhodl, že hudby mají audiofilové ve svém životě i tak dost a tak se rozhodli revolučně uspořádat akci, kde bude absolutní ticho.

Add a comment

MAD 3824 

Pražská výstava audio (a video) techniky měla vlastně štěstí – na rozdíl od jiných vynechala ze zjevných důvodů pouze jeden ročník, vlastně byla jednou z posledních na světě konaných a vrátila se také mezi prvními. Během pauzy jsme nelenili a vybrali pro show zcela nové místo, mnohem odvážnější, větší a rozhodně i luxusnější než kdy dřív. A stálo to za to…

Add a comment

2020 03 05 avs 2020

Audio Video Show Praha 2021 byla zrušena kvůli pandemii COVID 19

Add a comment

Audio Video Show Praha 2020

Je to skoro k nevíře (minimálně z pozice organizátora takové akce), ale pražská Audio Video Show otevřela své brány už pošesté a i v pátek 28.2. a sobotu 29.2. 2020 to bylo v hotelu Don Giovanni. V bezezbytku zaplněných prostorách se ukázalo opět na 300 značek, několik světových premiér a - vzhledem k mírné panice a nejistotě v coronavirové kauze - výjimečně potěšujících opět bezmála 3 000 návštěvníků.

Add a comment

Audio Video Show Praha 2019

Již popáté se otevřely dveře hotelu Don Giovanni a na jeho pěti patrech se konala výstava Audio Video Show Praha. V letošním roce hostila vyprodaná akce ve více než 70 expozicích na 300 značek ze všech koutů světa. A opět, tak jako každý rok, bylo k vidění nejen spousta a spousta přístrojů, ale také několik desítek všemožných premiér, prezentací od samotných konstruktérů nebo různých workshopů a srovnávaček.

Add a comment

2018 03 23 VYST AVS 2018

Jako již tradičně se v březnu konala v Praze výstava hi-fi a high-endu se špetkou obrazu a chytrého bydlení na zpestření. Již počtvrté se Audio Video Show Praha odehrála v hotelu Don Giovanni a již počtvrté zabrala (téměř) celých pět pater, v nichž své přístroje rozložilo na 70 vystavovatelů s více než třemi stovkami značek, byť letos jen s malým počtem skutečných premiér.

Add a comment

2017 04 12 VYS Audio Video Show Praha 2017 1

V pátek 31.3. a sobotu 1.4. 2017 proběhla v pražském hotelu Don Giovanni již potřetí výstava audio a video techniky Audio Video Show Praha, která i v letošním roce o kousek povyrostla. Do prostor akce dorazilo opět na tři tisíce milovníků dobrého zvuku a obrazu a viděli v letošním roce na 80 expozic a přes 100 vystavovatelů s více než 300 značkami.

Add a comment

2016 03 24 avs 2016

Po "nultém" testovacím průběhu v roce 2015 se naplno rozjela Audio Video Show Praha a ročník 2016 se odehrál v pátek a sobotu 11. a 12.3. v hotelu Don Giovanni. Výstava byla k vidění na celkem šesti patrech, v 90 saloncích, pokojích a stáncích, účastnila se jí téměř stovka vystavovatelů a k vidění, slyšení, vyzkoušení a koupi byly produkty zhruba šesti stovek značek od leadrů světové produkce audio-video techniky až po doposud neznámé lokální specialitky.

Add a comment

Výstava? Výstava! Nezapomeňte, že už v pátek 11.3. a v sobotu 12.3. se otevřou brány pražské výstavy Audio Video Show v 1. plnohodnotném ročníku. Opět se uvidíme v hotelu Don Giovanni, kde letos výstava zabírá lobby, 1., 2., 3., 4. a 11. patro, kde uvidíte a uslyšíte kromě špičkových i dostupných stereo sestav také ultimativní domácí kina, nejmodernější televizory a projektory, uvidíte široký průřez dostupnými řešeními chytrého bydlení pro pohodlné ovládání nejen audio-video systémů a budet opět moci vyhrát krásné ceny. Třešničkou na dortu je široká nabídka přednášek a workshopů - na vlastní oči uvidíte výrobu high-endových součástek, uslyšíte rozdíly mezi digitálními soubory nebo se dozvíte, jak správně uchopit moderní trend streamování.

Více na www.audio-video-show.cz

 

Add a comment

Tak se to stalo... Rok a půl obecných příprav, tři měsíce aktivní organizace a měsíc téměř nonstop práce, to pro mne byla Audio Video Show v roce 2015. Zajímavá zkušenost, to musím říct. Dokonce tak zajímavá, že kdybych jen trochu tušil, jaké to může být, nejspíše bych do toho nešel. Jenže z boje se neutíká a akce se, zdá se, povedla, většina reakcí je pozitivní a i když chyby byly, na startovní ročník se podařilo až nad očekávání.

Add a comment

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies