Oma Fleetwood Sound

Americký výrobce OMA představil "subznačku" Fleetwood Sound.

Značka, která se soustředí na nekompromisní konstrukce, uvádí pod tímto novým jménem první model DeVille, který - stejně jako odkaz na Fleetwood v Pensylvánii, kde má firma výrobní halu - je poctou automobilovému průmyslu z doby zhruba před sto lety. 

Ostatně i estetika nového modelu je velmi staromilská. Značka pak navíc používá velmi odvážné motto "Poslední reprosoustavy, které budete potřebovat.". 

Více na https://fleetwoodsound.com/

Add a comment

Goya

Ze mrazivých 150 000 EUR si můžete pořídit pár aktivních / bezdrátových / multiroom reprosoustav Goya Acoustics z Německa. Reprosoustavy jsou - pochopitelně - provedny dle vysokých estetických i technologických standardů.

100 kg hmoty na kus, zátah od 40 Hz a 1 500 Wattů výkonu ve třídě D jsou vtěsnány do každé věže. Provoz probíhá primárně přes Wi-Fi a reprosoustavy jsou certifikovány jako Roon Ready.

Více na https://goya-acoustics.de/products/

Add a comment

Dynamic Sounds Associated Phono III

Tři vstupy (RCA i XLR), výstup RCA i XLR, nepočítačně možností nastavení a to i přes dálkové ovládání. To je špičkové phono od DSA. 

Za 19 000 dolarů (+/- 500 000,- Kč) dostanete plně symetrickou konstrukci, podporu MM i MC přenosek, udržování parametrů pro každý vstup v interní paměti nebo možnost ladit zátěž po krocích 10 ohm / 10 pF. 

Na výběr je také krom RIAA ekvalizační křivky také alternativna pro starší výlisky od Columbia nebo Decca. Křivek je celkem pět. 

Add a comment

TechDas Air Force V Premium

Japonský TechDas uvedl nový model - Air Force 5 Premium za cca 300 000,- Kč.

Masivní tělo gramofonu je vyférzováno z jednoho bloku hliníku, na kompaktní šasi můžete namontovat až čtyři raménka, stabilitu otáčení zajišťuje i sedmikilový talíř. Originalitu zajišťuje vzduchové tlumení nebo pohon subtalíře broušeným řemínkem, díky čemuž by měl být odstup signálu a šumpu skutečně špičkový. 

 

Add a comment

Přetiskujeme zprávu společnosti AV Integra:

Výkonný přenosný reproduktor Sonos Move je k dispozici v nové barvě – krom stávající černé bude nyní k dostání i v bílé barvě.

A čím je Sonos Move výjimečný?

- díky poslednímu softwarovému updatu získal Move ještě větší výdrž baterie – poslouchejte hudbu, podcasty a mnohem víc nepřetržitě až 11 hodin
- jeden z nejprodávanějších reproduktorů Sonos vůbec
- inteligentní, výkonný, přenosný a tedy všestranný reproduktor pro poslech doma i venku
- překvapivě hluboké basy i široký zvukový profil umocní zážitek z poslechu kdekoliv
- echnologie automatického ladění Trueplay dovoluje reproduktoru, aby si sám snadno zkalibroval zvuk dle toho, kde se právě nacházíte a co právě posloucháte.
- absolutně bezdrátový – poslouchejte přes WiFi, když jste doma, anebo streamujte přes Bluetooth, když jste mimo dosah WiFi
- odolný vůči nepřízni počasí, nárazům nebo drobným nehodám – odolnost IP56 zajistí, že se reproduktor nepoškodí, pokud ho zahltí sprška dešťových kapek nebo písku, díky povrchové úpravě je odolný i vůči UV záření, pádům, vlhku nebo polití
- nadčasový design v černé a bílé barvě zajistí, že Sonos Move zapadne do jakéhokoliv interiéru i exteriéru
v bílé barvě na českém trhu dostupný od 7. července 2020

Koupíte za 10 990,- u www.avintegra.cz 

Add a comment

Přenosky Ortofon

XAVIAN - ručně vyráběné reprosoustavy

GMG Power

Audio kabely Dynamique Audio

200 200 epaudio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

200 200 hifi guide

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

200 200 rpaudio

Rodel Audio

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio