Naim Audio White Uniti Atom HE Front Three Quarter Headphones Clear MG HifiVoice

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITSmart:

Uniti Atom Headphone Edition je nová verze velmi oceňovaného Naim Uniti Atom, optimalizovaného pro sluchátkový poslech a streamování hudby, který je navržený tak, aby byl dokonalým zdrojem poslechu. Na rozdíl od jiných sluchátkových zesilovačů s DAC, které vyžadují externí zdroj zvuku, například počítač nebo síťový přehrávač, je Uniti Atom Headphone Edition plnohodnotný síťový přehrávač se sluchátkovým zesilovačem a DAC. Je to také mimochodem vynikající streamer s předzesilovačem, jednoduše stačí přidat výkonový zesilovač s reproduktory, nebo aktivní reproduktory.

Uniti Atom Headphone Edition je zcela přepracovaný tak, aby poskytoval optimální výkon pro poslech ze sluchátek. S využitím technologie, použité ve vlajkovém zesilovači Naim Statement, vyvinul Naim zcela nový diskrétní sluchátkový zesilovač o výkonu 1.5W, který je schopen rozehrát s lehkostí i prémiová sluchátka. Naim Uniti Atom Headphone Edition využívá jedinečnou platformu Naim pro streamování hudby, HiRes rádia, podcasty. Přístroj obsahuje také množství analogových a digitálních vstupů, včetně USB vstupu a vy si tak můžete užívat poslech množství hudebních souborů až do rozlišení 32bit/384kHz.

Naim Uniti Atom Headphone je ručně vyrobený ve Velké Británii.

Více o Uniti Atom Headphone Edition na: http://www.avitsmart.cz/produkt/naim-uniti-atom-headphone-edition/

View the embedded image gallery online at:
https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si#sigProIdf9ef854f5f

Add a comment

iFi Power Elite

Anglická značka iFi představil další zlepšovák pro napájení.

Jde o model iPower Elite pro nejvyšší řadu komponentů iFi (ale kompatibilní je samozřejmě s libovolným zařízením s vhodnou zástrčkou). 

Za 9 074,- Kč koupíte u 

https://hifina.cz/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=elite&submit_search=

Add a comment

Bluesound Node

Přetiskujeme zprávu společnosti AV INTEGRA:

společnost BLUESOUND dnes uvádí na trh nové verze úspěšných modelů NODE a POWERNODE. Hlavní změny se odehrály uvnitř obou přehrávačů a BLUESOUND jimi nastavuje novou laťku na poli hi-res streamerů. Novinky budou v prodeji od 7. června.  

BLUESOUND NODE 14.990 Kč
BLUESOUND POWERNODE 24.990 Kč

PŘIPRAVENÉ NA BUDOUCNOST
Čtyřjádrový procesor další generace Bluesound se pyšní silou a rychlostí, která je potřebná pro nejnovější a nejlepší zpracování zvuku a má dost rezervy ve výkonu pro cokoli, co může budoucnost technologií přinést. V tomto smyslu je NODE a POWERNODE přespecifikovaný, takže může být součástí vaší poslechové místnosti dlouhé roky nebo dekády.

INTUITIVNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Elegantní celoskleněné rozhraní s kapacitními dotekovými LED ovladači zdobí horní stranu NODE a POWERNODE. Jejich pomocí můžete snadno dotekem ovládat přehrávání, pauzu, hlasitost a nově také předvolby. NODE a POWERNODE má zabudovaný také senzor přiblížení, který zaručuje že LED na dotykovém panelu nevyzařují nechtěné světlo, když nejsou používány a rozsvítí se jen, když k nim přiblížíte ruku.

PRÉMIOVÝ DAC DESIGN
Zcela nová konstrukce DA převodníku se zapojením s diferenciálním výstupem znamená, že náš nový streamer i streamovací zesilovač audiofilní třídy nyní zní ještě lépe. Nový NODE zvyšuje poměr signál/šum na -113dB a snižuje úroveň zkreslení na pouhých 0.002%, což je citelné zlepšení oproti předchozímu modelu. V tomto smyslu může být NODE nejdostupnějším high-end audio komponentem na planetě. Nový POWERNODE zvyšuje poměr signál/šum na -100dB a snižuje úroveň zkreslení na pouhých 0.008%. Jinými slovy, prvotřídní komponent je nyní ještě lepší.

VYŠŠÍ VÝKON POWERNODE
Oblíbená platforma koncových zesilovačů Bluesound nyní pumpuje do každého kanálu 80W autentického HybridDigital™ výkonu. Jde o hifi zvuk se stejnou charakteristikou, ale je ho více! Perfektně rozhýbá vámi vybrané reprosoustavy i s delšími kabely a pomůže z vaší sestavy dostat maximum.

NODE - HDMI eARC VSTUP A USB AUDIO VÝSTUP
Díky široké nabídce digitálních a analogových výstupů lze NODE v rámci hifi streamování přirovnat k švýcarskému nožíku. Nový NODE má nyní na zadním panelu také HDMI eARC vstup pro flexibilní instalaci nebo připravenost na budoucí potřeby uživatele. NODE je navržený tak, aby poskytoval stejný komfort v dvoukanálovém TV systému stejně jako v poslechové místnosti audiofila a poskytoval hi-res zážitek bez ohledu na to, kde je používán. Nový USB audio výstup umožňuje připojení NODE k externím DAC převodníkům.

 

Add a comment

English Electric 16switch

Přetiskujeme zprávu společnosti Audio Center Czech:

Společnost English Electric (značka Chord Company) uvedla na trh datový přepínač 16Switch, který staví na mnohokráte oceněném modelu 8Switch, debutovém produktu britské společnosti, který byl uveden na trh v květnu 2020.

16Switch je 16portové zařízení Gigabit Ethernet (GbE), které bylo optimalizováno pro streamování hudby a videa. 16Switch přináší osvědčené výhody 8Switch do větších sítí a obsahuje 2 řady osmi vysoce kvalitních gigabitových ethernetových portů, které lze použít jako dva nezávislé osmipásmové přepínače nebo připojit a použít jako jeden.

Přepínač 16Switch byl navržen tak, aby poskytoval vysokou izolaci šumu a nízký elektrický šum. Používá dva vysoce přesné přizpůsobené TCXO (Temperature Compensation Crystal Oscillators) s přesností 0,1 ppm (mnohem vyšší než normální krystaly a vyšší než normální TCXO), což umožňuje 16Switchi generovat síťové signály s vyšší přesností, což zase pomáhá poskytovat stabilnější přenos dat.

Obvod zdroje napájení a generování hodin je izolován pro každou zónu sítě, což umožňuje modulům TCXO odstranit šum související s napájením ze spínacího obvodu. Napájení zajišťují dva izolované napájecí zdroje napájející každý z osmiportových přepínacích modulů; čisté napájení umožňuje lepší kvalitu síťového signálu, což je výsledkem vysoce přesné hodinové technologie TCXO. Kombinované technologie a důraz na detail v 16Switchi vedou ke stabilnějším a přesnějším síťovým signálům a hodinovým obvodům, což přináší výrazně lepší přenos dat s měřitelně sníženými chybami chvění. 

Pouzdro 16Switche
16Switch těží z vysoce kvalitního obrobeného hliníkového krytu, který nabízí vynikající ochranu před akustickým i elektrickým šumem. Je vysoce flexibilní a lze jej umístit na jakýkoli pevný povrch pomocí (volitelných) patek tlumících rezonanci, které pomáhají oddělit zařízení od nežádoucích mechanických vibrací.

16Switch je také dodáván s držáky a šrouby pro montáž do stojanu, které umožňují montáž do 19palcového racku (výška 1U), a lze jej namontovat čelně nebo dozadu. Absorbér EMI na vnitřním spodním pouzdru snižuje elektromagnetické rušení z digitálního obvodu.

Diskrétní LED displej na předním panelu zahrnuje napájení, alarm, stav spojení a rychlost spojení pro 16 portů. Porty 100/1000 Base-T Gigabit Ethernet jsou vhodné pro všechna domácí síťová zařízení.
Doug Maxwell, obchodní ředitel společnosti English Electrics, uvedl: „S 16Switch si myslíme, že dokážeme překvapit i toho nejtvrdšího digitálního skeptika. V našich prvních fázích poslechu jsme byli tak zaskočení tím, co jsme slyšeli, že jsme museli uvést tento neuvěřitelný produkt spolu s 8Switch. “

Poslech streamované hudby není jen o měřeních a číslech... najít upgrade, který vylepšuje zážitek, může být něco opravdu zvláštního. Jsme přesvědčeni, že vylepšená kvalita síťového signálu přináší významné výhody při přehrávání hudby a videa, ať už prostřednictvím streamingu nebo NAS disků. 16x 100/1000 Base-T Gigabit Ethernet portů umožňuje připojení i těch nejnáročnějších nastavení. “
Každý 16Switch je také dodáván s digitálním streamovacím kabelem Chord Company C-Stream (0,75 m).

Zdroj napájení
U datových přepínačů vyžadujících vysokorychlostní napájecí zdroje, které z důvodu jejich omezení rychlosti vylučují použití lineárních napájecích zařízení, došlo k vylepšení napájecího signálu pomocí extrémně kvalitního napájecího zdroje. Pokročilý napájecí adaptér třídy A / V umožňuje síťový signál optimální kvality poháněný vysoce přesnou hodinovou technologií a byl navržen tak, aby snižoval elektrický šum ze zdrojů střídavého proudu a zabránil problémům s ovlivněním kvality signálů v síti. 16Switch se také může pochlubit vysokou účinností, spotřebou energie bez zátěže <0,075 W a ochranou proti zkratu, přetížení a přepětí.

Maloobchodní cena 29 990 Kč

Add a comment

BØRRESEN Z5

Značka BØRRESEN (takové trochu jiné Raidho) představila sloupek Z5.

Futuristicko technicistní design, 2,5 pásmová koncepce, planární páskový výčkáč a speciální nízkoindukční technologie motorů měničů (pouze 0,04 mH) mají za cíl nabídnout frekvenční rozsah 25 - 50 000 Hz při citlivosti 91 dB. 

Více na https://www.borresen-acoustics.com/index.php/the-speakers/borresen-z5

Add a comment

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

AKCE KEF

Marantz | luxusní audio z Japonska

GMG Power

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

ELAC

Kabely Supra

Beyerdynamic

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio