Sonos Ace

Stručně o co dnes jde - o revoluci. Trochu méně stručně: Zvuk televizoru lze přepnout z kompatibilního soundbaru Sonos na Sonos Ace stiskem tlačítka. 3D zvuk s Dolby Atmos sluchátek Ace obklopí posluchače zvukem ze všech směrů (viz obr. níže v materiálu) a díky dynamickému sledování hlavy budete mít pocit, že jste uvnitř (součástí akce). Zcela nová technologie TrueCinema analyzuje prostředí a reprodukuje prostorový zvuk (tak trochu "přímo do vaší hlavy").

Sonos Ace

Přetiskujeme zprávu společnosti Sonos:

Sonos představuje Sonos Ace, dlouho očekávaná sluchátka...

ČTĚTE DÁLE, JE TOHO MNOHO! ↓

 

Sonos Ace 

Sonos Ace

Inovativní design sluchátek Sonos Ace poskytne pohodlí, nejvěrnější zvuk a převratný zážitek z domácího kina, který může nabídnout pouze Sonos.

Sonos Ace

Sonos dnes oznámil uvedení svých vůbec prvních sluchátek Sonos Ace, což značí vstup značky do zcela nové audio kategorie. Jako přední inovátor v oboru využívá Sonos své letité zkušenosti z oblasti zvuku i designu, aby změnil způsob, jakým sluchátka používáme. Prémiová Bluetooth® sluchátka přes hlavu vynikají dechberoucím bezztrátovým a prostorovým zvukem, prvotřídním aktivním potlačením hluku (ANC) i režimem pozornosti (Aware mode), stejně jako nejvěrnějším a nejpůsobivějším zážitkem z domácího kina, jakého lze díky nové technologii TrueCinema docílit. Novinka Sonos Ace jsou dostupná od 5. června za 12 490 Kč.

Sonos Ace

„Jsou tu! Naši zákazníci nás roky žádali, abychom Sonos zážitek přenesli do sluchátek – a my jsme věděli, že náš vstup do zcela nové kategorie potřebuje dostát pověsti, která značku Sonos provází,“ říká Patrick Spence, generální ředitel společnosti Sonos. „Sonos Ace reprezentují vše, co jsme se za dvě desetiletí jako audio leader naučili: přinést úžasný zvuk, elegantní design a dlouhotrvající komfort do jedné z největších a nejoblíbenějších audio kategorií na světě.“

Sonos Ace

Sonos Ace

Špičkový zvuk na osobní úrovni

Umělecky zpracovaná a mistrně vyladěná Sonos Ace předčila očekávání díky řadě funkcí, které do sluchátek přinášejí to nejlepší ze světa Sonos.

Sonos Ace

¤ Dopřejte si vysoce kvalitní zvuk: Vychutnejte si každou sekundu své oblíbené skladby, podcastu nebo telefonního hovoru díky dvěma na míru navrženým měničům, které vykreslují každou frekvenci s vynikající přesností a čistotou.
¤ Vaše vlastní soukromé kino: Sonos Ace vám umožní vychutnat si zážitek z domácího kina s prostorovým zvukem a zároveň dopřát zbytku domácnosti ticho. V okamžiku, pouhým klepnutím na tlačítko přepnete zvuk televize z kompatibilního soundbaru Sonos do sluchátek Sonos Ace. Prostorový zvuk s technologií Dolby Atmos vás obklopí dramaticky detailním zvukem ze všech stran a dynamické sledování pohybu hlavy vás udrží v centru dění, i když se od televize vzdálíte. Později během roku bude uvedena také nová technologie TrueCinema, která přesně zmapuje váš prostor a poté vykreslí kompletní systém prostorového zvuku pro poslech tak realistický, že zapomenete, že máte nasazená sluchátka.
¤ Zapněte nebo vypněte okolní svět: Udělejte svůj osobní poslech ještě osobnějším díky aktivnímu potlačení hluku (ANC) nebo aktivujte režim pozornosti (Aware mode), když chcete mít větší povědomí o svém okolí – ať už jde o chůzi po rušné ulici, nebo práci v kanceláři.
¤ Celodenní výdrž baterie a ultra rychlé nabíjení: Poslouchejte nebo mluvte až 30 hodin díky energeticky úsporné baterii s prodlouženou výdrží. Ultra rychlé nabíjení zajišťuje, že už nikdy nezmeškáte ani minutu – získejte 3 hodiny výdrže baterie rychlým 3minutovým nabíjením pomocí přiloženého USB-C kabelu.

Sonos Ace

„Sonos Ace odrážejí naši ambici vytvářet zvukové zážitky reálného života. Navrhovat produkty pro osobní poslech je pro nás úplně nová vzrušující kapitola,“ řekl Maxime Bouvat-Merlin, hlavní produktový manažer společnosti Sonos. „V souladu s ostatními prémiovými produkty Sonos byl každý jednotlivý detail sluchátek Sonos Ace odborně vytvořen, navržen a vyladěn předními světovými zvukovými experty, aby poskytl zážitek z poslechu, který se nepodobá ničemu jinému.“

Sonos Ace

Elegantní design a dlouhotrvající pohodlí

Sluchátka Sonos Ace byla vyrobena tak, aby vypadala a působila stejně dobře, jako zní. Výrazný, štíhlý profil krásně kombinuje kovové akcenty s elegantní matnou povrchovou úpravou, nadčasový design doplní jakýkoli styl bez ohledu na to, jak rychle se mění trendy.

Sonos Ace

¤ Nekonečné pohodlí: Sluchátka jsou vyrobena z prvotřídních lehkých materiálů, jsou vzdušná a jemně obepínají hlavu. Prostorné náušníky jsou obaleny hebkou paměťovou pěnou a potaženy měkkou veganskou kůží a spolu s konstrukcí vytvářejí dokonalé akustické těsnění, aniž by zachytávaly vlasy.
¤ Intuitivní design: Nošení a ukládání sluchátek je hračka – kontrastní barva odlišující pravý náušník nenápadně naznačí, jak sluchátka nasadit, a dotyková tlačítka usnadňují ovládání. Sonos Ace jednoduše složíte do lehkého cestovního pouzdra.
¤ Vyrobena zodpovědně: Sonos Ace byla vyrobena tak, aby sloužila co nejdéle a byla vhodná pro každodenní nošení. Sluchátka disponují vyměnitelnými náušníky a jsou vyrobena z recyklovaných materiálů, které umožňují použít o 17 % méně plastů. Cestovní pouzdro je pak vyrobeno ze 75 % z recyklované plsti pocházející z plastových lahví. Sluchátka Sonos Ace jsou navržena tak, aby šetřila energii – díky detekci nošení se hudba pozastaví, když je sundáte z uší, čímž se minimalizuje potřeba nabíjení.

Sonos Ace

VLASTNOSTI
¤ prostorový zvuk
¤ aktivní potlačení hluku
¤ Dolby Atmos
¤ Aware režim
¤ 30hodinová výdrž baterie
¤ USB-C a 3,5 mm
¤ Bluetooth®
¤ rychlé nabíjení (3 za 3 / hodiny provozu za minuty)
¤ detekce opotřebení
¤ dynamické sledování hlavy
¤ pracuje s Apple i Android

Sonos Ace

Doporučená cena: 12.490 Kč

Sonos Ace

O společnosti Sonos
Sonos je přední světová společnost zaměřující se na zvukové zážitky. Společnost Sonos, vynálezce bezdrátového domácího multi-room audia, pomáhá celému světu k lepší kvalitě poslechu tím, že poskytuje lidem přístup k obsahu, který milují, a umožňuje jim ovládat ho, jak a kde chtějí. Společnost Sonos se proslavila poskytováním bezkonkurenčních zvukových zážitků, promyšlenou estetikou designu, jednoduchostí používání a otevřenou platformou. Díky tomu všemu zpřístupňuje audio obsah v celé jeho šíři doslova každému. Centrála společnosti Sonos je v kalifornském městě Santa Barbara.

Sonos Ace

Hi-Fi Voice & Sonos:

Nejrozsáhlejší redesign | SONOS - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení

Sonos Ace

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies