Audio Physic 35

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITsmart:

Audio Physic slaví 35. narozeniny, a při této příležitosti upgradoval tři legendární reprosoustavy. Jde o modely AVANTI 35, TEMPO 35 a STEP 35, které byli zcela předělané.

35.let Audio Physic, to je desetiletí průkopnické práce ve výzkumu a aplikaci nových materiálů a struktur při vývoji reproduktorů. „Od našeho založení v roce 1985 jsme byli poháněni jedinou myšlenkou: „Nic než hudba“. Chceme vytvořit reproduktory, které neslyšíte, které zkrátka splynou s hudbou. Přivádět hudbu k životu tak, že každý detail je takřka fyzicky hmatatelný,“ vysvětluje generální ředitel Wolfgang Lücke.

Avanti 35: Perfektní všestranné reproduktory s nově naladěnou basovou sekcí.

Nové Avanti 35 stanoví standardy nejen v designu a zpracování, ale především v reprodukci hudby. Nový basový měnič, je neviditelně implementovaný do těla kabinetu reprosoustav, a v kombinaci s novou výhybkou posouvají reprodukci basů na novou úroveň. Komora středopásmového měniče byla také předělána a nyní je vybavena novou sendvičovou deskou, tvarem připomínající včelí plástev. Celkový zvuk nových AVANTI 35 je silnější než kdykoli předtím, aniž by ztratil typické „Audio Physic“ DNA.

AVANTI 35 jsou již nyní k dispozici se skleněnými povrchy, dřevěné povrchy budou následovat koncem léta 2020. 

TEMPO 35: Znovuzrození designové klasiky.
Nový vzhled: na žádost zákazníků mají nyní Tempo 35 novou přední magnetickou mřížku vyrobenou z tkaniny. Uvnitř se udály tyto změny: byl použit hyper holografický středopásmový měnič poslední generace HHCM III, nové výhybky a antirezonanční reproduktorový terminál VCT III. Tato nová vylepšení dodávají modelu TEMPO 35 bezprecedentní suverenitu a dokonalost.

TEMPO 35 budou k dispozici od konce léta 2020 ve vysoce lesklé černé a bílé a ve dřevěných provedeních ořech a eben.

STEP 35: Malý zvukový zázrak – bas a zase bas.

Nejmenší z výročních reproduktorů, regálové STEP 35, vypadají nejen stylově, ale navíc rozhodně umí dát o sobě vědět. Jsou vybaveny hyper holografickými středobasovými reproduktory poslední generace HHCM III, novými výhybkami a antirezonančními reproduktorovými terminály VCT III. Díky těmto řešením uchvátí posluchače především velmi suverénním basem.

Model STEP 35 bude k dispozici koncem léta 2020 ve vysoce lesklé černé a bílé barvě a ve dřevěných provedeních ořech a eben.

O Audio Physic: Téměř 35 let nastavuje Audio Physic standart pro vysoký výkon reproduktorů. S odborností a důrazem na detail jsou reproduktory stále vyvíjeny a ručně vyráběny v německém Brilonu.

Více informací: www.avitsmart.cz 

Přenosky Ortofon

XAVIAN - ručně vyráběné reprosoustavy

GMG Power

Audio kabely Dynamique Audio

200 200 epaudio

AV Center

Audio Physic | AVITSmart

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

200 200 rpaudio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio