Wiim amp

Co se děje v kalifornském Newarku čtenář Hi-Fi Voice ví:
https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si/4453-wiim-streaming 
https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si/4552-vim-ze-je-to-plus 

Pokračuj(e)me v tradici a Přetiskujeme zprávu společnosti Perfect Sound Group:

WiiM AMP

WiiM Amp je kompaktní a výkonný All In One zesilovač v hliníkovém šasi s prémiovými komponenty s možností streamování audiofilních Hi-Res souborů ze všech populárních hudebních služeb typu Tidal (vč MQA), Amazon Music, Deezer, Qobuz, Spotify a mnoho dalších. Pro snadné přehrávání vaší oblíbené muziky z NAS úložiště disponuje zesilovač DLNA protokolem.

Wiim amp

Zesilovač prošel důkladným testováním pro bohatý zvukový zážitek, díky pečlivému výběru audiofilního čipu činí celkové harmonické zkreslení + šum (THD+N) dosahuje pouhých 0,002 % (-93 dB) při výkonu 5 W a 98 dB SNR, což je to téměř bezchybné – to znamená, že uslyšíte hudbu přesně tak, jak umělec zamýšlel s minimálním digitálním šumem nebo zkreslením. Ať už jste příležitostný posluchač nebo začínající audiofil. WiiM Amp pozvedne váš zvukový zážitek do nových výšin.

Wiim amp

Velkým plus tohoto zesilovače je oceňovaná přehledná a rychlá ovládací aplikace WiiM Home (iOS & Android), jež provází všechny produkty WiiM (Mini, Pro, Pro +) kterou lze během pár okamžiků zprovoznit podporující všechny nejpoužívanější a nejpopulárnější hudební služby pro streamování včetně internetových rádiích, podcastů či audioknih. To vše v nejvyšší možné zvukové věrnosti díky integrovanému digitálnímu algoritmu Bit Perfect. Pravidelné aktualizace přináší WiiM ovládací aplikaci nové funkce, nové hudební služby a celkové vylepšení prostředí.

Wiim amp

WiiM Amp disponuje možností přizpůsobení zvuku dle vašich preferencí díky integrovanému 10pásmovému grafickému ekvalizéru s až 24 přednastavených možností charakteru. EQ lze nezávisle nastavit pro každý vstupní zdroj, ať už je to HDMI, optický, linkový, BT nebo streaming. Pro maximální možný požitek z již tak skvěle hrajícímu zesilovači lze připojit subwoofer díky osazenému dedikovanému výstupu.

Wiim amp

Zesilovač disponuje bohatou konektivitou digitálních vstupů pro připojení externích audio - video komponentů (1x optický, 1x koaxiální) pro připojení chytré TV je přítomen moderní HDMI ARC vstup pro co nejjednodušší ovládání hlasitost. AMP je také osazen USB-A vstupem pro přehrávání Hi-Res bezztrátové hudby z vašeho flash či HDD disku až do rozlišení 192/24bit. Nezapomíná také na analogový RCA vstup pro připojení gramofonu či jiného analogového zdroje.

Wiim amp

S WiiM Amp získáváte také možnost vytvořit jednoduše multiroom audio pomocí více Amp zesilovačů či připojit k dalším zařízením WiiM (Mini, Pro a Pro Plus).

Wiim amp

Předpokládáná MOC: 8 990 Kč / 359 EUR
Předpokládaná dostupnost během listopadu/prosince. V případě zájmu doporučujeme si jednotky předobjednat, v prvních dodávkách bude omezené množství!

Wiim amp

Audiohappening 2024

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

AAI - ultimativní audiofilské kabely

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Audiohappening 204

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies