B.audio Alpha One

Přetiskujeme zprávu společnosti B.audio:

Francouzský výrobce, specialista na špičkovou audio elektroniku, představuje nový integrovaný zesilovač pro streamování. Alpha One je výsledkem zkušeností získaných při vývoji elektroniky řady Reference a představuje syntézu technologického know-how společnosti B.audio.

Cíl byl jednoduchý a náročný zároveň: spojit špičkový D/A převodník spolu se špičkovým, pasivně chlazeným, dual-mono zesilovačem v jediné skříni. Součástí je také patentovaný síťový modul EX, který nabízí akustické korekce a pokročilé streamování. možnosti.

Alpha One je od nynějška k dispozici v prodeji.

TECHNOLOGIE

Alpha One využívá patentovanou technologii SJR "Source Jitter Removal" společnosti B.audio, která eliminuje nedokonalosti ovlivňující hodinový signál jakéhokoli digitálního zdroje a optimalizuje proces digitálně-analogové konverze. Výsledkem je realističtější a bohatší zvuk. a plynulejší zvuk.

Plně symetrický integrovaný předzesilovací stupeň je vybaven komutovaným odporovým ovladačem hlasitosti pro dokonalé vyvážení kanálů.

Stejně jako všechny produkty B.audio neobsahuje Alpha One žádné vazební kondenzátory a využívá vícepólové servoobvody pracující mimo signálovou cestu, které zajišťují konzistentní stejnosměrnou referenci. Integrita signálu je tak zachována, což zajišťuje vysokou úroveň transparentnosti spolu s extrémním rozšířením pásma, vytříbenými výškami a propastnými hloubkami.

Zesilovací sekce, která je přímo odvozena od výkonových zesilovačů výrobce, využívá sofistikovanou topologii s lokální zpětnou vazbou na nejkritičtějších stupních, čímž výrazně snižuje dynamické zkreslení. Díky tomu Alpha One využívá výhod koncového stupně třídy AB a zároveň poskytuje dokonalou linearitu provozu.

Jeho dual-mono konstrukce se vyznačuje komfortním výkonem (200 W pod 4 Ohmy, 120 W pod 8 Ohmy) v kombinaci s velkou proudovou rezervou, což mu umožňuje ovládat nejnáročnější reproduktory i v těch nejextrémnějších podmínkách.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies