RS250A

Model RS250A je právoplatným nástupcem úspěšného a oceňovaného modelu RS250 od společnosti HiFi Rose. Stejně jako jeho předchůdce je to streamovací klient s vestavěným převodníkem, který lze instalací pevného disku snadno a rychle přeměnit na hudební server. Nově je k dispozici také černá barva.

Od svého předchůdce se však tento streamer liší nejen tím, že je nyní k dispozici ve stříbrné a černé barvě. V podrobnostech je zde mnoho vylepšení a vylepšení (viz výše "Srovnávací tabulka RS250 / RS250A"). Stabilnější takty, vlastní diskrétní operační zesilovače a modernější čip D/A převodníku jej posouvají na vyšší zvukovou úroveň, zatímco ovládání na velkém dotykovém displeji zůstává plynulé. Přední stranu modelu RS250A téměř celou zabírá velký, dobře čitelný a snadno ovladatelný 8,8palcový dotykový displej s vysokým rozlišením. Na přední straně se navíc nachází inteligentní ovládání hlasitosti/ztlumení a 3,5mm konektor pro sluchátka. Jako multimediální síťový přehrávač s integrovaným prémiovým D/A převodníkem nabízí RS250A téměř všechny myslitelné funkce pro streamování a nastavuje tak zcela nový standard v tomto cenovém segmentu.

Ovládání RS250A: Pomocí aplikace ROSE Connect pro chytré telefony se systémy iOS a Android lze procházet online i offline hudební sbírky. Díky operačnímu systému Android a rychlému procesoru je ovládání na dotykovém displeji RS250A naprosto stejné, na jaké jsme zvyklí z moderních chytrých telefonů. Pro ty, kteří dávají přednost ovládání přehrávače "staromódním" způsobem, je součástí balení praktický dálkový ovladač Bluetooth.

Zdroje a napájení RS250A: Přehrávač podporuje služby Spotify Connect, Tidal a Qobuz. Nabízí také technologii Master Quality Authenticated (MQA), která umožňuje používat například kolekci Master Collection společnosti Tidal. Podporovány jsou technologie Airplay, DLNA a ROON. Hudbu lze přehrávat v nejvyšší kvalitě ze zařízení NAS (Network Attached Storage), úložných zařízení USB, volitelného interního 2,5'' disku SSD nebo jakéhokoli jiného externího digitálního zvukového komponentu.
Interní lineární napájecí zdroj poskytuje čisté a spolehlivé napájení procesoru a výstupních obvodů zvuku. Je izolován a odstíněn od zbytku elektroniky, čímž účinně blokuje šum a zajišťuje nejlepší možnou reprodukci zvuku.

Prémiový převodník RS250A a video: HiFi ROSE RS250A je vybaven referenčním převodníkem ESS Sabre, který přehrává hudbu v maximálním rozlišení 32bit-768 kHz v PCM a nabízí nativní podporu DSD až do DSD512. Internetové rozhlasové stanice a podcasty lze přehrávat několika kliknutími. Videa z YouTube lze přehrávat v nejlepším stereofonním zvuku s technologií ROSE Tube v kvalitě obrazu 4K UHD na televizoru nebo na samotném displeji RS250A.

Přehrávání a ukládání CD RS250A: Sbírky CD lze přehrávat přímo přes USB pomocí volitelné mechaniky CD (např. HiFi ROSE RSA780) nebo ripovat na interní nebo externí hudební úložiště připojené k RS250A.

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies