RS250A

Model RS250A je právoplatným nástupcem úspěšného a oceňovaného modelu RS250 od společnosti HiFi Rose. Stejně jako jeho předchůdce je to streamovací klient s vestavěným převodníkem, který lze instalací pevného disku snadno a rychle přeměnit na hudební server. Nově je k dispozici také černá barva.

Od svého předchůdce se však tento streamer liší nejen tím, že je nyní k dispozici ve stříbrné a černé barvě. V podrobnostech je zde mnoho vylepšení a vylepšení (viz výše "Srovnávací tabulka RS250 / RS250A"). Stabilnější takty, vlastní diskrétní operační zesilovače a modernější čip D/A převodníku jej posouvají na vyšší zvukovou úroveň, zatímco ovládání na velkém dotykovém displeji zůstává plynulé. Přední stranu modelu RS250A téměř celou zabírá velký, dobře čitelný a snadno ovladatelný 8,8palcový dotykový displej s vysokým rozlišením. Na přední straně se navíc nachází inteligentní ovládání hlasitosti/ztlumení a 3,5mm konektor pro sluchátka. Jako multimediální síťový přehrávač s integrovaným prémiovým D/A převodníkem nabízí RS250A téměř všechny myslitelné funkce pro streamování a nastavuje tak zcela nový standard v tomto cenovém segmentu.

Ovládání RS250A: Pomocí aplikace ROSE Connect pro chytré telefony se systémy iOS a Android lze procházet online i offline hudební sbírky. Díky operačnímu systému Android a rychlému procesoru je ovládání na dotykovém displeji RS250A naprosto stejné, na jaké jsme zvyklí z moderních chytrých telefonů. Pro ty, kteří dávají přednost ovládání přehrávače "staromódním" způsobem, je součástí balení praktický dálkový ovladač Bluetooth.

Zdroje a napájení RS250A: Přehrávač podporuje služby Spotify Connect, Tidal a Qobuz. Nabízí také technologii Master Quality Authenticated (MQA), která umožňuje používat například kolekci Master Collection společnosti Tidal. Podporovány jsou technologie Airplay, DLNA a ROON. Hudbu lze přehrávat v nejvyšší kvalitě ze zařízení NAS (Network Attached Storage), úložných zařízení USB, volitelného interního 2,5'' disku SSD nebo jakéhokoli jiného externího digitálního zvukového komponentu.
Interní lineární napájecí zdroj poskytuje čisté a spolehlivé napájení procesoru a výstupních obvodů zvuku. Je izolován a odstíněn od zbytku elektroniky, čímž účinně blokuje šum a zajišťuje nejlepší možnou reprodukci zvuku.

Prémiový převodník RS250A a video: HiFi ROSE RS250A je vybaven referenčním převodníkem ESS Sabre, který přehrává hudbu v maximálním rozlišení 32bit-768 kHz v PCM a nabízí nativní podporu DSD až do DSD512. Internetové rozhlasové stanice a podcasty lze přehrávat několika kliknutími. Videa z YouTube lze přehrávat v nejlepším stereofonním zvuku s technologií ROSE Tube v kvalitě obrazu 4K UHD na televizoru nebo na samotném displeji RS250A.

Přehrávání a ukládání CD RS250A: Sbírky CD lze přehrávat přímo přes USB pomocí volitelné mechaniky CD (např. HiFi ROSE RSA780) nebo ripovat na interní nebo externí hudební úložiště připojené k RS250A.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies