Advance A1 HDMI

S modelem PlayStream A1 HDMI chce francouzský výrobce doplnit portfolio vysoce kvalitních streamovacích zesilovačů a nabídnout vysoký akustický výkon a mimořádně flexibilní sadu funkcí za atraktivní cenu.
Tradiční hi-fi sestava s audiofilskými komponenty a zesílením třídy AB je kombinována se síťovými funkcemi a řadou rozhraní. Pro snadné připojení k televizoru pomocí jediného kabelu je k dispozici port HDMI s funkcí ARC. PlayStream A1 HDMI poskytuje výkon 2 x 52 W do 6 ohmů a spoléhá na oddělené analogové a digitální desky a vysoce kvalitní D/A převod. Kromě praktického rozhraní HDMI ARC nabízí komponent Advance Paris tři digitální připojení (2x koaxiální, 1x optické), vstup USB a tři další analogové vstupy. Kromě toho lze přes pre-out připojit subwoofer.

Streamovací zesilovač je připojen k domácí síti a internetu přes Ethernet nebo WiFi a umožňuje přístup ke službám Spotify, Deezer, Amazon Music, Napster a Qobuz a TIDAL. K dispozici jsou také internetová rádia TuneIn, iHeartRadio a vTuner a soubory z vlastního počítače, domácího serveru nebo NAS jsou přehrávány bez kompromisů. Kromě toho je PlayStream A1 již vybaven technologií Bluetooth. Design rodiny Advance Paris je vlastní také zařízení PlayStream A1. Centrálně umístěný, velkoryse dimenzovaný displej je obzvláště atraktivní. Multifunkční, bíle podsvícený ovládací prvek na přední straně přístroje spolu s praktickým dálkovým ovládáním umožňuje snadnou obsluhu všech funkcí přístroje.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies