Lorenzo Labs

Lorenzo Audio Labs je nová španělská audio značka, kterou tvoří dvoučlenný tým: Miguel Lorenzo Castro a Josep M. Gallart. Dvojice z Lorenzo Audio Labs má bohaté zkušenosti s více než 20 lety navrhování a výroby reproduktorů, navrhování HiFi produktů pro jiné audio značky a působení jako distributor HiFi i vydavatel HiFi časopisů.

Lorenzo Audio Labs LM5

VÝROBNÍ POSTUPY
Společnost Lorenzo Audio Labs věří v ruční výrobu svých produktů, říká: "Jsme plně přesvědčeni, že pouze ruční práce nabízí mimořádnou úroveň kvality, na které nám záleží. To se projevuje při výrobě ručně svařovaného crossoveru (bez desek s plošnými spoji a vyrobeného z nejlepších komponentů dostupných na trhu), bassreflexových portů (ručně soustružených z velmi speciálních dřev) a dřevěných dílů Panzerholz navržených přímo ve firmě a použitých na kritických místech, jako jsou matice a knoflíky konektorů reproduktorů, izolační disky na nožičkách nebo masivní kusy držící měniče, aby se eliminovala potřeba kovových šroubů, které se dotýkají jejich šasi a přenášejí vibrace z kabinetů na měniče.

Lorenzo Audio Labs používají papírové kužely a magnety Alnico spolu se špičkovými komponenty od firem Duelund, Jupiter, Mundorf a Pathaudio. Vnitřní kabeláž reproduktorů je vyrobena z vysoce čistých měděných, stříbrných a zlatých drátů.

Lorenzo Audio Labs LM5

VNĚJŠÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Povrchová úprava reproduktorů Lorenzo Audio Labs je 100% ruční práce řemeslníka čtvrté generace, jehož rodina pracuje od roku 1888 s intarziemi a intarzovanými technikami. Skříně jsou pokryty přírodní dřevěnou dýhou, přísně vybíranou pro svou krásu a trvanlivost, spolu s ručně vyráběnými intarziemi z různých dřevin a perleti. Nakonec jsou skříně lakovány vysoce lesklým lakem, a to nejméně v sedmi vrstvách.

Lorenzo Audio Labs LM5

KONTROLA VIBRACÍ
Pro dosažení co nejlepší kontroly energie v reproduktorech staví Lorenzo Audio masivní skříně z fenolické překližky s elastomerem v omezené vrstvě, který pohlcuje vibrace přenášené měniči. Horny, přední a zadní díly jsou vyrobeny pomocí pětiosých CNC strojů. Používají masivní ocelové nožičky se spodním dílem od firmy Panzerholz, které filtrují vibrace podlahy. Pokud je zařízení umístěno na koberci, lze tyto disky Panzerholz odstranit.

Lorenzo Audio Labs LM5

LORENZO AUDIO LABS
Španělská značka přichází na trh se stojanovými LM5. Na trh uvedla také odpovídající stojan na vybavení ve stylu Art Deco, brzy představíme vlajkovou loď LM1

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies