Erzetich Medousa

Přetiskujeme zprávu společnosti Erzetich:

Plně symetrický sluchátkový zesilovač
Zesilovač Medousa od společnosti Erzetich je ideální pro ty, kteří si chtějí osvěžit svůj hudební zážitek a vychutnat si bohatší, hlubší a jasnější zvuk. Zesilovač se může pochlubit elegantním šasi z nerezové oceli spolu s uměle starými dřevěnými bočnicemi, které vyzařují autentičnost. Jak působivý zevnitř, tak zvenčí, bude uveden na trh počátkem roku 2021. Medousa spojuje všechny výhody „trubkových“ a „vyvážených“ zesilovačů do jediného spolehlivého systému.

Dokonalá symetrie
Jednotka má zesilovací stupeň s vysoce kvalitní trubkou ventilu s dvojitou triodou. Spotřebitelé, kteří si to přejí upgradovat na ještě působivější ekvivalent, to budou moci udělat. Po fázi zesílení musí následovat polovodičová proudová vyrovnávací paměť. Čtyři monoblokové moduly optimalizují symetrii mezi čtyřmi kanály. Medousa je dostatečně sofistikovaná pro práci s proměnnou zátěží bez ohledu na to, zda se používají sluchátka s vysokou nebo nízkou impedancí, přičemž výkon zůstává stejný.

Vylepšená hloubka a živost
Linearita systému se rozšiřuje v rozsahu sluchu posluchače a zajišťuje, že se hudba může pochlubit větší hloubkou a živostí. Optimální výkon lze generovat, když je zesilovač v plně vyváženém režimu. Pokud však chcete, můžete použít nevyvážený vstup a / nebo výstup. Medousa je druhým špičkovým zesilovačem společnosti Erzetich po Deimosu. Cena produktu bude 3500 EUR.

Důvěřujte hudebním gigantům
Erzetich nabízí špičková audio řešení od roku 2012. Společnost založil Blaž Erzetič, který své odborné znalosti v oblasti designu, elektroniky a akustiky využil k výrobě produktů, které optimalizují zážitek z poslechu. Produkty společnosti používaly jména známá jako Nile Rodgers, Imogen Heap a Bill Gould z Faith No More.

Více na https://www.erzetich-audio.com/products-medousa/

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio