Dali Oberon 9

Přetiskujeme zprávu společnosti Dali:

DALI OBERON 9: HLASITÝ A JASNÝ

Seznamte se s novým hlavním pánem oceňované řady DALI OBERON - skutečného 3pásmového reproduktoru, který nabízí nejvyšší zdokonalení a překvapivé detaily - a především nekonečnou schopnost reprodukovat hudbu, filmy a koncerty na úrovních hlasitosti v reálném životě.

Představujeme OBERON 9 - dánští zvukoví experti DALI efektivně kombinuje dokonalý vytříbený zvuk s basy, která otřásá domem. Obsahuje dva velké 9 "basové reproduktory s dlouhým dosahem a poskytuje mimořádnou dynamickou autoritu bez kompromisů v detailech a jasnosti.

OBERON 9 není jen o hlasitém hraní, ale také o hlasité reprodukci zvuku A čistém, abyste získali úplný obraz o hudebních, filmových nebo koncertních zážitcích v domácím prostředí.

VÝKONNÝ 

Stojící 1172 x 336 x 406 mm a vzhledem ke svým dynamickým schopnostem není OBERON 9 vaším plachým a tichým každodenním chlápkem stojícím v rohu tanečního sálu. Je to společník pro VELKÉ, přesto dobře definované a jemné zvukové zážitky a dokonalou rovnováhu mezi kvalitou zvuku Hi-Fi, vizuálním designem a cenou.

OBERON 9 je skutečný 3pásmový reproduktor, nejen 2½pásmový jako většina stojanových reproduktorů. Oblast středního rozsahu je pokryta vyhrazenou 7 "jednotkou dostatečně rychle, aby držela krok s vysokofrekvenční kopulí. A reprodukce hlasů a nástrojů zůstává čistá, jasná a přesná i při velmi vysokých hlasitostech.

Aby byla zajištěna bezchybná reprodukce basů bez rezonancí, má každá ze dvou 9 "basových jednotek svou vlastní komoru, což dále napomáhá vyztužení velké skříně. Využití jedinečných ovladačů DALI a magnetického systému SMC v basových a středových jednotkách; zahrnuje nízké ztráty technologie; a podporovaný nadměrným 29 mm ultralehkým měkkým kupolovým výškovým reproduktorem DALI nabízí OBERON 9 výkonnou, nuancovanou a neutrální reprodukci zvuku v Hi-Fi kvalitě ve svěžím, elegantním a moderním designu.

DĚLEJTE TO OBERONOVOU CESTOU

Nový DALI OBERON 9 je nespornou hlavou 7členné silné rodiny OBERON. Řada OBERON, postavená na více než 35 letech specializované odborné znalosti reproduktorů, skutečné DNA DALI a nových technologií, představuje řadu reproduktorů pro jakoukoli potřebu a použití.

Dále jsou všechny ovladače DALI OBERON navrhovány, konstruovány a vyráběny interně v závodech DALI, aby byl zajištěn optimální výrobní proces a kontrola kvality.

Dva kompaktní stojany, nástěnný a středový kanál, dva stojací OBERON 5 a 7 - a nyní nový přírůstek OBERON 9 doplňuje rodinu o neuvěřitelně výkonného, ​​přesto jasného a bohatě podrobného vůdce.

Žádné mumlání, žádné kompromisy. Prostě mluvit nahlas a jasně.

DALI OBERON 9 je k dispozici ve dvou povrchových úpravách vhodných pro jakýkoli domácí dekor: černý a tmavý ořech a obsahuje nové zaoblené přední mřížky, které dodávají designu reproduktorů lehký a moderní vizuální vzhled.

Více na https://www.dali-speakers.com/products/oberon/oberon-9

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio