yg sonja 3.3

Konkrétně z nejvyšších míst, kde se (už ne)těží zlato (tak v roce 1850 město vzniklo), z míst kde se dnes vyrábí ultrašpičkové reprosoustavy https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-podlahove/4021-yg-acoustics-sonja-2-3i ; přišlo přímo od výrobce reprosoustav YG Acoustics z Arvada v Coloradu (ležícího pár metrů nad vrcholem Sněžky, zřejmě nejvýš, kde se na planetě vyrábí špičkové reprosoustavy), že nic není jako dřív. Že díky množství úprav nyní hrají ještě lépe.

Porfolio značky tvoří dvě řady, skromnější PEAK o 6ti modelech (5 repro + 1 subwoofer) a ta kde došlo aktuálně k zajímavým inovacím - REFERENCE Series čítající 11 modelů (z toho 3 subwoofery, ten největší stojí za to, jmenuje se Invincible 21.2 a stojí 158.400 € - a je to ono monstrum na obrázku pod tímto odstavcem). Reference Series jinak začíná malým 2pásmovým sloupkem Carmel 3 (39.400 €) a končí monumentem Sonja XV3 za 493.300 €.

YG Invi 21.2

Změny proběhly ve "vyšší střední" úrovni řady REFERENCE, u modelů s modulárním designem a různými basovými jednotkami Sonja 3.2 a 3.3. Co je nového? Bylo aktualizováné tlumení zpětných odrazů a absorpce uvnitř ozvučnice, a byla integrována další nová vrstva.

Byl též implementován nový materiál desky plošných spojů, který má nízkou dielektrickou konstantu na RF. 3,1 mm; více listů tohoto materiálu je přilepeno k silné vrstvě mědi (čtyřnásobek průmyslového průměru a dvojnásobná tloušťka předchozích výhybek YG Acoustics). K řezání a frézování desek plošných spojů se používají CNC stroje a celá řada Reference 3 používá nové proprietární zakázkové kondenzátory.

Nové jsou i výškové reproduktory s lehkou hliníkovou vložkou přilepenou k hedvábné kopulce. Tento nový design snižuje zkreslení nad rozsahem lidského sluchu (20 kHz až 45 kHz) o úžasných 6 dB, což v kombinaci s novou aktualizací vlnovodu zachovává alespoň 15stupňový rozptylový vzor až do 45 kHz.

yg sonja 3.3

Specifikace YG Sonja 3.2/3.3
Konstrukce: Dvouvrstvá skříň z leteckého hliníku s omezeným tlumením/dtto
Střední pásmo: 2 x 15 cm (6”) BilletCore s pokročilými neodymovými motorovými magnety/dtto
Basový reproduktor: 1 x 26 cm (10,25”) měnič BilletCore s motorem s extrémně vysokou intenzitou pole/2 x 26 cm (10,25”) měnič BilletCore
Dělící frekvence: 90 Hz a 1,85 kHz/dtto
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 40 kHz/dtto
Citlivost: 88 dB/dtto
Impedance: 4 Ohmy (minimálně 2,8 Ohmů)/dtto
Rozměry: 129 × 33 x 63 cm/179 × 43 × 72 cm
Hmotnost: 145/225 kg
Doporučené ceny: 
YG Sonja 3.2 - 99/130 tisíc USD/EUR
YG Sonja 3.3 - 147/194 tisíc USD/EUR

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies