Mingus Septet

Marten píše: "Naše současná produktová řada je nejsilnější, jaká kdy byla, a s rostoucím mezinárodním zájmem jsme hrdí na výkonnost jednotlivých řad a modelů. V letošním roce jsme se rozhodli konsolidovat naše úsilí a přinést na trh jediný produkt, který doplní námi zavedenou řadu. Věříme, že tento produkt předčí očekávání našich zákazníků, a nemůžeme se dočkat, až si jej budou moci vyzkoušet na vlastní kůži."

Mingus Septet je ideální pro ty, kteří obdivují sílu a výkon Mingus Orchestra, ale chtějí poslech v lounge stylu. Díky mnoha podobnostem se svým protějškem přináší Mingus Septet výkon na vysoké úrovni bez kompromisů. Je plnohodnotný, s hlubokými basy a širokou dynamikou. Úroveň zvuku je pro nás novým paradigmatem.

Mingus Septet je čtyřpásmový reproduktor se sedmi měniči, který je vybaven novými zakázkovými diamantovými výškovými měniči Marten a beryliovými vysokotónovými měniči: výsledek čtyřletého výzkumu a vývoje. Reproduktor se dále může pochlubit keramickými středobasovými měniči, hliníkovými sendvičovými voštinovými basovými měniči a 10" pasivními basovými měniči. Mingus Septet využívá náš crossover prvního řádu, který byl upraven tak, aby co nejlépe využil nové zakázkové měniče. Vnitřní zapojení Jorma zajišťuje vynikající výkon s proslulým stíněním pro transparentní zvuk.

V letošním roce uvádíme na trh povrchové úpravy Marten Finishes, které nabízejí možnosti přizpůsobení modelu Mingus Septet: dřevěné vrchní a spodní desky lze zvolit v řadě barevných laků, stejně jako naše charakteristické masivní dřevo. Tato možnost bude k dispozici i pro další modely řady Mingus.

Mingus Septet je vybaven izolátory Marten Isolators, navrženými s technologií IsoAcoustics pro lepší redukci rezonance a řízení zkreslení. Hliníkové lemování poskytuje jemný designový detail a zvyšuje tlumení rezonance. Mingus Septet je možné upgradovat na edici Statement.

První poslech přinesl velmi příznivé výsledky a výkon Mingus Septet nás překvapil.

Specifikace

- Od 108 000 EUR
(v závislosti na dřevěné povrchové úpravě)
- Možnost rozšíření na verzi Statement Edition od 122 000 €
- Čtyřpásmový
- Výhybky prvního řádu
- 1" zakázkové výškové reproduktory z čistého diamantu
- 3" zakázkové vysoké středové reproduktory z čistého berylia
- 7" čistě keramické středobasové pásmo
- 8" hliníkový sendvičový voštinový basový reproduktor (2)
- 10" pasivní hliníkový sendvič (2)
- Vnitřní zapojení Jorma
- Vrchní a spodní desky z masivního nebo lakovaného dřeva
- Hliníkové obložení
- Izolátory Marten

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies