Rockport Taurus

Společnost Rockport Technologies s potěšením představuje zcela nový středový reproduktor Taurus, který je dokonalým doplňkem všech našich reproduktorů v rámci skutečně špičkového integrovaného audio/video systému. Taurus je mimořádně flexibilní jednotka, kterou lze dodat buď jako středový kanál na stojanu, nebo s nízkým podstavcem pro instalaci do skříně. Jeho jedinečná konstrukce umožňuje přesné nastavení úhlu sklonu pro optimalizaci vertikálního vyzařování pro různé výšky montáže, poslechové výšky a poslechové vzdálenosti. Pro zajištění správné integrace do systému byl Taurus navržen i pro práci při umístění přímo u stěny.

O basy a nižší středové rejstříky se starají dva naše nově vyvinuté 7palcové středobasové měniče. Tyto měniče jsou vybaveny všemi charakteristickými konstrukčními prvky společnosti Rockport, včetně extrémně robustních rámů z litého hliníku, nadměrných pavouků, ventilovaných titanových kmitacích cívek a nově vyvinutého sendvičového kompozitního kuželu s uhlíkovými vlákny s proměnlivou tloušťkou průřezu. Střední pásmo zajišťuje naše bezkonkurenční 6palcová středotónová jednotka ze sendvičového kompozitního kužele s uhlíkovými vlákny a vysoké frekvence náš vlastní výškový reproduktor s beryliovou kopulkou umístěnou na vlnovodu.

Koupíte u www.amarockstudio.cz 

Přenosky Ortofon

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power UNITque

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio