Rega Planar 3 50th Edition

Společnost Rega letos pokračuje v oslavách 50. výročí svého založení novou limitovanou edicí svého slavného, několikrát oceněného gramofonu Planar 3.

Spolu s upoutávkou na novou vlajkovou loď, gramofon Naia, a oznámením iniciativy ekologické třídy Planar 1, nabízí nyní britská hi-fi značka - která byla založena v roce 1973 - speciální edici Planar 3 k 50. výročí svého založení.

Tato 50th Anniversary Edition je zabalena s prvky, které jsou převzaty z prémiovějších modelů ze stáje Rega a jsou "navrženy tak, aby maximalizovaly výkon" standardního modelu Planar 3, jehož současná iterace získala ocenění What Hi-Fi? od svého uvedení na trh šest let po sobě. Planar 3 podle nás nabízí "prvotřídní kombinaci zvuku, konstrukce a snadného používání", s "čistotou, přesností a pronikavostí již tak muzikálního zvuku".

Zdroj Neo PSU Mk2 bude ručně vyladěn na 24V motor, aby "přesně nastavil otáčky a minimalizoval vibrace", a součástí bude také referenční řemenový pohonný systém Rega a na zakázku vyrobená hliníková řemenice CNC. Rameno RB330 a skleněný talíř se vrátí jako obvykle.

K tomu všemu je k dispozici vlastní hliníkový odznak, který označuje talíř jako edici k 50. výročí, a samotný gramofon bude dodáván v novém provedení s efektem ořechu a kouřovým krytem proti prachu.

Rega tvrdí, že "neomezuje počty" - Planar 3 50th Anniversary Edition bude možné zakoupit až v průběhu roku 2023 a "poslední šance na objednání bude v prosinci 2023". Obraťte se proto na svého místního prodejce Rega již nyní.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies