EROS 500

Společnost Zesto Audio s potěšením oznamuje uvedení nových monobloků Eros 500 Select, pravděpodobně nejvýkonnějších lampových zesilovačů třídy A, které jsou k dispozici. Každý zesilovač má dynamický výkon 250 W třídy A. Eros 500 Select se dodává s koncovými elektronkami KT150, ale má perfektní nastavení automatického zkreslení, které umožňuje použití KT88, KT120 a KT170.

Výkon bez námahyGeorge Counnas, prezident a hlavní konstruktér společnosti Zesto Audio, říká: "Byl jsem nadšený, když jsem zjistil, že můj nový návrh obvodu s použitím elektronek KT150 produkuje takový výkon, že se ani nezapotí a vytváří tak krásné hudební detaily bez námahy z mých reproduktorů." George pokračuje: "Opravdu se mi líbí, jak tyto zesilovače umožňují všem komponentům v mém systému využít jejich potenciál."

Unikátní funkce přepínače Bias SelectJednou z nejunikátnějších funkcí lampových zesilovačů je třípolohový přepínač Auto Bias Select. George říká: "Přepínač Bias Select se bezpečně a snadno používá a můžete jej měnit "za letu", takže slyšíte rozdíl. Nemusíte být inženýr, abyste si užili mé vybavení." Eros 500 Select má 4 různé varianty lamp a 3 varianty napájení pro KT150 a KT170. Tyto zesilovače jsou navrženy pro flexibilitu a zvukové přizpůsobení audio systému.

Eros 500 Select má možnosti pro skutečně plovoucí transformátorové symetrické konektory XLR. Nezávislý přepínač uzemnění pro eliminaci brumu. Konektor Subwoofer SpeakOn je kompatibilní s Rel Acoustics pro bezpečné a spolehlivé připojení. 2 různé odbočky, 4 Ohm a 8 Ohm pro lepší přizpůsobení vašim reproduktorům. Podrobné specifikace produktu naleznete na našich webových stránkách.

Maloobchodní cena monobloků Eros 500 Select je 35 000 EUR za pár a dodávají se s koncovými elektronkami KT150.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies