Mission 778X

Britská audio značka Mission uvedla na trh svůj první integrovaný zesilovač po téměř čtyřiceti letech. Nový model 778X vypadá trochu jako jeho předchůdce, ale pod kapotou se samozřejmě mnohé změnilo a vylepšilo. Například Mission 778X má čtyři digitální vstupy. K dispozici je také výstup pro sluchátka a vstup pro gramofon. V průběhu prosince by měl být nový letoun Mission 778X k dispozici k dodání.

Mission 778X: kompaktní a kompletní integrovaný zesilovač

Podle svých tvůrců je Mission 778X opakováním klasické koncepce zesilovače Mission, kterou byl Mission 778, tedy cenově dostupný integrovaný zesilovač, který nabízel jednoduchou obsluhu, ale nadstandardní výkon při pohonu reproduktorů. Dnešní model Mission 778X má také zjednodušené ovládání, velké kulaté ovládací prvky a množství vstupů. Jedná se o kompaktní integrovaný zesilovač inspirovaný 80. lety, který je plně vybaven tak, aby splňoval požadavky moderních milovníků hudby, od fanoušků vinylů až po digitální streamery. A konečně je zabudováno také připojení Bluetooth.

Gramofonový předzesilovač je vhodný pro MM prvky a je založen na obvodu JFET s přesnou ekvalizací RIAA. Dále jsou k dispozici tři linkové vstupy cinch a čtyři digitální vstupy. Přijímač Bluetooth zvládá kodeky aptX a AAC. Výstup předzesilovače umožňuje použití externího výkonového zesilovače.

O konverzi DA se stará výkonný referenční čip ESS ES9018K2M s 32bitovou architekturou HyperStream od ESS Technology a Time Domain Jitter Eliminator. Maximální rozlišení signálu PCM přes USB je 384 kHz a podpora DSD dosahuje až DSD256.Optický a koaxiální digitální vstupy mohou zpracovávat signál PCM až do 192 kHz.

Výstupní stupně pracují ve třídě AB a jsou napájeny toroidním transformátorem o výkonu 200 VA. Každý kanál je vybaven kondenzátorem 15 000 uF. Výrobce udává výkon 45 W na kanál při osmi ohmech a 65 W při čtyřech ohmech. Vážený poměr S/R A je vyšší než 110 dB u předzesilovače a vyšší než 108 dB u koncových stupňů.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies