AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

CEDAR

Když se zmíníme o společnosti, která způsobila revoluci a zůstala přední značkou ve světě restaurování zvuku, potlačování šumu dialogů a vylepšování řeči, je zřejmé, že mluvíme o společnosti CEDAR Audio. Tato společnost se sídlem v Cambridge ve Velké Británii byla první, kdo vytvořil hardwarové systémy pro obnovu zvuku v reálném čase, a dělá to dodnes, i když dnes jsou více známé její softwarové nástroje. Pro situace, kdy má smysl pouze reálný čas, nyní CEDAR představuje svůj nejnovější přenosný potlačovač dialogového šumu DNS 4.

Nový CEDAR DNS 4 je nejnovější a nejpokročilejší přenosný model řady DNS. DNS je zkratka pro "potlačovač šumu dialogů" a jeho původ sahá až k aplikacím živého vysílání a nahrávání na místě, kde je velmi důležité "vyčistit" hlasy a řeč od stávajícího okolního šumu. V roce 2016 společnost CEDAR představila model DNS 2 pro potlačení dialogového šumu, který byl navržen speciálně pro lokační zvukaře a téměř okamžitě se stal nejúspěšnějším produktem v historii společnosti. Odstraňuje hluk z dopravy, klimatizace, větru, deště a obecný hluk z okolí. Pomáhá také kompenzovat nepříznivé akustické podmínky a špatné umístění mikrofonu a potlačuje nadměrný dozvuk.

Systém DNS 4 nenahrazuje žádný stávající výrobek společnosti CEDAR. Byl navržen jako doplněk k DNS 2 a DNS 8D a je ideální pro uživatele, kteří potřebují více než dva kanály DNS v přenosném, nikoliv rackovém balení. Je vhodný pro použití ve všech situacích - pro nahrávání v místě, živé vysílání a živé ozvučování na místech, jako jsou divadla, koncertní sály, konferenční prostory a místa konání bohoslužeb, i ve studiu. Díky napájecímu vstupu Hirose HR-10 a mini-XLR pro mnoho připojení nezabírá o mnoho více místa než standardní DNS 2, a přesto zdvojnásobuje počet dostupných kanálů.

DNS 4 jde ve stopách svých předchůdců oceněných cenami Emmy, Academy Award, IABM Award a Cinema Audio Society Award a používá 40bitový procesor s plovoucí desetinnou čárkou s vysokým rozlišením v konstrukci, která je rychlá a jednoduchá na používání. Algoritmus DNS nevyžaduje nic víc než zapnutí funkce Learn, která identifikuje a přizpůsobuje se šumu na pozadí, a následné nastavení požadovaného útlumu šumu.

Bez ohledu na tuto jednoduchost může tento systém zpracování hlasu v reálném čase dosahovat pozoruhodných výsledků. A co víc, přestože je přenosný a pohodlný, nabízí analogové linkové a ultra nízkošumové mikrofonní vstupy (druhý jmenovaný s volitelným fantomovým napájením 48 V), digitální vstupy AES3/AES11 a analogové i digitální výstupy. A aby se jeho flexibilita ještě zvýšila, je napájen 12 V, takže jej lze používat uprostřed terénu stejně snadno jako ve studiu nebo ve střižně.

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies