2022 07 27 TZ KEF Voix

Přetiskujeme zprávu společnosti VOIX:

Unikátní sestavu reproduktorů Blade One Meta značky KEF nabízí společnost VOIX k vyzkoušení ve svém showroomu

(Praha, 27. 7. 2022) Jako jediná v ČR umožňuje společnost VOIX hudebním fajnšmekrům naživo slyšet špičkový model řady Blade značky KEF, One Meta. Bude k dispozici až do 10. srpna v showroomu VOIX, v poslechové místnosti Nirvana.

Nejvyšší HiFi řada této značky se pyšní světovým unikátem: jako první je osazena reproduktory Single Apparent Source postavenými na inovativní technologii dvanácté generace Uni-Q s Metamaterial Absorption Technology. Ta zajišťuje maximálně přesné zvukové rozlišení, protože eliminuje 99 procent vysokofrekvenčního zkreslení. Zvuk vychází z jednoho bodu a je mimořádně přirozený.

Skvělé vlastnosti sestavy podporuje zakázková sada měničů, a především čtyři 225 milimetrové, tedy 9palcové basové měniče s potlačením síly, které poskytují čisté, masivně rozšířené basy.

Sestava One Blade Meta v hodnotě 890 tisíc Kč je k dispozici pro vyzkoušení v poslechové místnosti Nirvana showroomu společnosti VOIX v Dušní ulici na Praze 1. V případě zájmu o poslech stačí vyplnit rezervační formulář na webu voix.cz. Podrobnější informace a technické specifikace sestavy najdete rovněž na webu VOIX.

O řadě Blade značky KEF
Odborníky i spotřebiteli oceňovaná řada Blade je vlajkovou lodí HiFi reproduktorů značky KEF, které jsou už od roku 1961 vyvíjeny a stále ručně vyráběny v britském sídle společnosti ve městě Maidstone v hrabství Kent. Řada Blade byla uvedena na trh v roce 2011 jako výsledek strategie vedení společnosti, které dalo svým inženýrům volnou ruku k vytvoření dokonalého reproduktoru bez omezování designu nebo nákladů. Blade je unikátní zejména konfigurací Single Apparent Source, která zajišťuje mnohem přesnější zvukové rozlišení, než jakého dosahuje jakýkoli běžný reproduktor.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies