AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Volumio Integro

Z Itálie přichází streamovací zesilovač Volumio: Integro umisťuje síťový streaming, D/A převod, pohon reproduktorů a sluchátek do nízkoprofilového šasi s poloviční šířkou, kde nám jednoduchý OLED displej ukazuje úroveň hlasitosti a aktivní vstup.

Integro nabízí 50 Wpc do 8 Ohm (nebo 70 Wpc do 4 Ohm) zesilovacího výkonu třídy D z terminálů na zadním panelu, zatímco sluchátkový go-juice pochází z čipové sady TI TPA6120 třídy A/B, kde výstupní výkon zůstává TBC.

Z tiskové zprávy: "Pro snížení nežádoucího chvění a maximalizaci výkonu využívá Integro spojení I2S mezi streamovacím modulem a dvěma duálními zesilovači Infineon MA12070P, které obsahují sekci D/A převodníku, čímž se vyhýbají dalšímu konverznímu stupni."

Tato "sekce D/A převodníku" podporuje PCM až do 24bit/192 kHz a DSD1280 (přes DoP) prostřednictvím zásuvky USB, ale k dispozici jsou také koaxiální vstupy a vstupy TOSLINK. HDMI se objevuje také, ale zatím si nejsme jisti, zda je schopen eARC. Neměli bychom však klouzat kolem výstupu pro subwoofer, aniž bychom se zeptali: "Nabízí Integro filtrování vysokých frekvencí do sítě?". Volumio se k tomu zatím nevyjádřilo.

Obchodní stránku Integro zajišťuje streamovací deska s operačním systémem Volumio 3 OS. To znamená Bluetooth (aptX a aptX Low Latency), AirPlay přes Shairport, UPnP, Tidal Connect a Roon Bridge. Připojení mechaniky CD-ROM třetí strany do druhého konektoru USB na zadním panelu umožňuje ripování CD.

V září, kdy se začne prodávat za 1199 EUR, bude Integro 100% Made in Florencie. Podrobnosti budou nepochybně upřesněny, až se léto přehoupne do podzimu.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Audio Video Kino Bratislava 2022

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies