AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Dyptique Reference

Diptyque píše: "V březnu 2020, během prvního zadržení COVID 19, se zastavilo všechno kromě naší představivosti! V tomto pozastaveném čase jsme snili o dokonalém reproduktoru bez kompromisů, schopném reprodukovat celé spektrum od infrabasů až po ultrazvuk s veškerou přirozeností, rychlostí a transparentností, kterou je schopna reprodukovat pouze izodynamická technologie s dokonalou konzistencí. Jako znamení prozřetelnosti nám ve stejnou dobu zavolal Philippe Teissier du Cros, báječný zvukař, který své umění již mnoho let praktikuje s našimi oblíbenými hudebníky."

"Požádali jsme ho, aby nás v tomto ambiciózním projektu doprovázel, na což reagoval s nadšením! Specifikace pro diptyque reference se zrodily z našich otázek a vášnivých výměn názorů. Zpochybňovali jsme všechna existující technická řešení, a to zejména proto, abychom získali silné a kontrolované nízké frekvence až do infrazvuku. Naše výzkumná a inovační práce nás vedla k vývoji zcela nové technologie, kterou jsme si nechali patentovat: "Crossed Push pull".

Každý basový článek je poháněn dvěma nezávislými cívkami (sadou pásků), jednou vertikální a jednou horizontální. Tato exkluzivní technologie umožňuje, aby byla 12 μm mylarová membrána uváděna do vibrací stovkami malých čtvercových motorků. Technologie "zkříženého tahu" umožňuje řídit vibrace membrány bez deformace. To zaručuje velmi lineární nízké frekvence, bez zkreslení a s mnohem vyšší účinností než stávající izodynamické systémy.

Pro středotónovou sekci jsme vyvinuli novou 20mm izodynamickou pásku, která pokrývá široké spektrum od 600 do 7000 Hz, a pro vysokofrekvenční sekci 8mm supervýškový reproduktor z čistého hliníku, který přesahuje 24000 Hz.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Audio Video Kino Bratislava 2022

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies