KEF LSX 2

Přetiskujeme zprávu společnosti Perfect Sound Group:

Zažijte zvukovou radost, kterou přináší špičkový bezdrátový hi-fi systém KEF LSX II. Poslechněte si každý detail své oblíbené skladby, pociťte napětí z nejnovějších herních titulů nebo si užijte poslední filmové novinky. LSX II je kompaktní bezdrátový reproduktorový systém, jenž přináší vysoce autentický a přesný zvuk do vašeho obývacího pokoje, kanceláře či studia.

Reproduktory využívají více než 60 let zkušeností společnosti KEF, jedná se nástupce velmi oceňovaného modelu LSX. LSX II přináší moderní a minimalistický design vytvořený renomovaným průmyslovým designérem Michaelem Youngem a vyznačují se technologickými inovacemi a bezkonkurenční konektivitou pro zintenzivnění zážitků z poslechu hudby.

Reproduktory LSX II jsou všestranné a představují další generaci systémů reproduktorů plug&play. Díky nové bezdrátové platformě W2, neomezeným možnostem připojení, jedné aplikaci KEF Connect a rozsáhlým možnostem streamování můžete hudbu poslouchat bez jakýchkoliv starostí. Připojte se k televizi, stolnímu počítači, notebooku, konzoli nebo gramofonu a místnost se okamžitě naplní přirozeným zvukem typickým pro KEF reprosoustavy.

Nejnovější aplikace KEF Connect poskytuje nepřetržitou kontrolu nad reproduktory z dlaně ruky. Jakmile jsou reproduktory rozbaleny, aplikace nabídne intuitivní proces, který zajistí jednoduché nastavení a dokonalou konfiguraci podle uživatele. Snadné připojení pro streamování, ovládání a nastavení dává možnost přizpůsobit si zvuk a upravit LSX II tak, aby co nejlépe vyhovovaly požadovanému prostoru.

Reproduktory LSX II jsou k dispozici v pěti povrchových úpravách: modely Mineral White a Lava Red s matným saténovým čelem a vysoce lesklým lakem na kabinetu, zatímco Carbon Black a Cobalt Blue jsou oděny do speciálně navržené látky od dánského textilního návrháře Kvadrat. Edice Soundwave od Terence Conrana byla jednou z posledních spoluprací ikonického britského návrháře. Verze obsahuje vzor „zvukové vlny" vetkaný do jedinečné tkaniny Kvadrat doplněný o Conranovu charakteristickou modř na zadním bassreflexu a měniči. 

Klíčové vlastnosti reproduktorů KEF LSX 2. generace:

☑ Přehrává všechny hlavní hudební služby a podporuje všechny hlavní zvukové formáty.

☑ DSD, MQA a PCM až do rozlišení 24bit/384kHz.

☑ Komplexní konektivita pro televizor, notebook a jakékoliv další vybavení (USB-C, HDMI ARC, analogový vstup, výstup pro subwoofer).

☑ Revoluční Uni-Q měnič 11. generace pro přesný, nezkreslený zvuk.

☑ Music Integrity Engine pro bohatý a plný zvuk.

☑ Výkon systému: LF 70W třída D, HF 30W třída D, Max. SPL: 102 dB.

☑ Intuitivní aplikace KEF Connect s uživatelsky příjemným prostředím.

☑ Detailní nastavení EQ prostřednictvím aplikace KEF Connect.

☑ Design by Michael Young.

☑ Optimalizovaný design kabinetu pro nejlepší akustický výkon.

☑ Montážní vložky pro upevnění na policové držáky P1, podlahový stojan S1 a nástěnný držák B1.

☑ K dispozici v 5 povrchových úpravách.

Každý aspekt bezdrátového systému LSX II byl pečlivě zvážen, aby doplnil a vylepšil zážitek z domácí zábavy. Od multi-room konektivity s dalšími bezdrátovými reproduktory přes Airplay 2, Chromecast nebo Roon až po finální vzhled s barevně sladěnými volitelnými podlahovými stojany S1 nebo podstavcem na stůl P1 a nástěnným držákem B1. Možnosti LSX II jsou prostě neomezené.

Maloobchodní cena 34 990Kč

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies