AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Classic Spartan

Classic Audio Spartan 10 je ručně vyráběn ve Velké Británii s využitím průchozí technologie a je optimalizován pro velmi nízkou hlučnost s kazetami s pohyblivými magnety.

CLASSIC AUDIO SPARTAN 10
Michael Fidler ze společnosti Classic Audio Ltd nám řekl: Výsledkem je dramatické snížení typického zabarvení způsobeného tolerancemi komponentů v tradičních sítích. "Ultra přesné RIAA s přesností na 0,1 dB bylo implementováno bez odpovídající vysoké ceny. Classic Audio Spartan 10 je také vybaven unikátním schématem frekvenční kompenzace a strukturou zesílení, která rozděluje těžkou práci mezi dva stupně zesilovače, čímž se dosahuje výrazně lepší linearity ve srovnání s běžnými jednostupňovými konstrukcemi, udržuje vysoké frekvence tam, kde mají být, a umožňuje vyniknout detailům středního pásma bez zakalení. Zkreslení 7 částic na milion při 10 kHz!"

REDUKCE ŠUMU
Součástí konstrukce je nová plně poruchová implementace nízkofrekvenčního křížového posuvu, která při zapnutí snižuje vertikální šum, což umožňuje slyšet další detaily basů. Classic Audio uvádí, že je to patrné zejména při nasazených sluchátkách. Vynikající subsonický filtr třetího řádu s ručně přizpůsobenými kondenzátory pro ultraplochou mezipásmovou odezvu se používá k odstranění třepotavých efektů intermodulačního zkreslení v reproduktorech, chrání je před přebuzením, aniž by se roztřepila odezva nízkých frekvencí. Součástí je i přepínání plného monofonního zvuku na předním panelu pro nižší šum a zkreslení při monofonním lisování.

LINEÁRNÍ DĚLENÉ NAPÁJENÍ
Je použit lineárně dělený napájecí zdroj, který nejenže odstraňuje napájecí transformátor a jeho nepříjemná magnetická pole ze skříně, ale také poskytuje síťovou izolaci a zabraňuje šumu spínaného zdroje.

CLASSIC AUDIO SPARTAN 10 CENA A DOSTUPNOST
Reproduktor Classic Audio Spartan 10 je v současné době k dispozici pouze ve Velké Británii, a to přímo u společnosti Classic Audio Ltd. za celkovou cenu 380 GBP včetně PSU, poštovného a balného ve Velké Británii.

Vzhledem k současné vysoké poptávce byla první várka již vyprodána. Druhá várka 45 kusů bude k dispozici od konce ledna 2022.

XAVIAN Aria | mimořádně citlivé regálové reprosoustavy

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Výhodné sestavy domácího kina Denon a Polk Audio

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies