Copland CSA70

Zesilovač Copland CSA70 byl vytvořen pro nadšené milovníky hudby a je navržen tak, aby poskytoval výjimečný zvukový výkon, který je v rozporu s jeho výkonem a cenou.

Model CSA70 nabízí čtyři digitální vstupy, tři analogové vstupy, funkci linkového výstupu a také terminál pre-out, přední 6,3mm výstup pro sluchátka a výkonový zesilovač 70 W na kanál, který překvapí uživatele, kteří si mysleli, že jejich reproduktory jsou náročné na výkon. Pro milovníky vinylů jsme do výbavy zahrnuli vynikající phono předzesilovač.

Na rozdíl od svých větších bratrů CSA100/CSA150 nepoužívá CSA70 v linkovém stupni elektronky. Sekce předzesilovače CSA70 má architekturu pevného stupně s mizivě nízkým zkreslením. CSA70 se může pochlubit stejnou technologií výkonového zesilovače jako CSA100/CSA150 se strukturou zpětné vazby, která je ze své podstaty rychlejší než u běžných zesilovačů, a širokou frekvenční odezvou pro velké signály. Zesilovač je robustně konstruován a navržen tak, aby si poradil s nejnepříjemnější dynamickou zátěží, kterou mohou představovat reproduktory, což přispívá k vynikající schopnosti zesilovače zvládat přechodové děje.

Délky cest v zesilovačích CSA70 jsou minimalizovány tím, že celá architektura elektrického zvuku je umístěna na jediné desce plošných spojů, čímž se minimalizuje náchylnost k vysokofrekvenčnímu rušení a dalším cizím šumům.

Zesilovač CSA70 využívá přesné motorizované ovládání hlasitosti zvukové třídy. Na rozdíl od většiny digitálních tlumičů hlasitosti nepotřebuje žádnou další elektroniku v signálové cestě.

Zesilovač je chráněn proti několika poruchovým stavům, které by mohly být nebezpečné pro zesilovač nebo reproduktory, včetně stejnosměrného offsetu, nadproudových stavů a tepelného přetížení, což zvyšuje jeho odolnost proti vnějšímu zneužití.

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies