Ubusound

Italská značka reproduktorů Ubsound uvedla na trh nový reproduktor Ubsound Multico ML68 u příležitosti 10. výročí svého založení.

Ubsound Multico ML68 je podlahový, vícekoaxiální high-end bassreflexový systém se třemi předními měniči a jedním měničem střílejícím směrem dolů.

REPRODUKTORY UBSOUND MULTICO ML68
Každý reproduktor Ubsound Multico ML68 je vybaven čtyřmi nezávislými dvoupásmovými dynamickými koaxiálními reproduktory s celkovým výkonem 400 W na kanál při impedanci 8 ohmů.

Měniče jsou vybaveny vnějšími dřevěnými, antivibračními a zvuk pohlcujícími prstenci ve tvaru písmene L. Prstenec má specifickou funkci tlumení pasivních koncentrických vln, které vznikají při jakýchkoli bočních vibracích reproduktoru během přehrávání. Mají také nožičky s ocelovým jádrem, které minimalizují pasivní vibrace.

Reproduktory Ubsound Multico ML68 jsou vybaveny směrem dolů střílejícím reproduktorem a antivibračními nožičkami

"Zvláštnost 2pásmového dynamického koaxiálního měniče, který generuje zvuk směrem k podlaze, umožňuje vytvořit kompletní akustický obraz, protože nízké, středně nízké, středně vysoké a vysoké frekvence jsou vyhlazeny a zjemněny lomem na povrchu podlahy a spolu se součinností 3 předních koaxiálních měničů dosahují kompletní akustické scény reflexním způsobem pro skutečně dokonalou zvukovou scénu," řekl nám Marzio Gasparro, generální ředitel společnosti Ubsound Group.

PLATBA KRYPTOMĚNOU
Společnost Ubsound uvádí, že vzhledem k tomu, že svým klientům vždy nabízela online přístup k prodeji, rozhodla se nabídnout také systém plateb v kryptoměnách.

"Nákupní chování zákazníků na internetu se neustále vyvíjí a my ve společnosti Ubsound chceme zákazníkům z celého světa na vysoké úrovni poskytovat stále komplexnější nákupní zážitek. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli zavést kromě standardních plateb také možnost platby v kryptoměnách, jako je například Bitcoin," uzavírá Marzio Gasparro.

Přenosky Ortofon

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power UNITque

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio