Audio Research I50

Přetiskujeme zprávu společnosti Tykon:

Jeden z nejstarších amerických High End výrobců zesilovačů, Audio Research přichází na trh s novým integrovaným zesilovačem I/50.

Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně vznešený. Ručně vyrobený v Minnesotě, I/50 je postaven se stejnou pozorností k detailu jako všechny ostatní produkty Audio Research - každý z nich dokonce dostane vlastní poslechový test se zvukovým designérem Warrenem Gehlem. I/50 je k dispozici v šesti barvách a má povrchovou úpravu Cerakote pro krásný a trvalý vzhled. Modulární konstrukce umožňuje instalaci dvou zvukových modulů - Phono a D/A převodník (v roce 2022). Zesilovač s vysokým výkonem 50 W na kanál je schopen rozehrát většinu současných reproduktorů. Konektor pro sluchátka umožňuje osobní poslech.

I/50 je navržen tak, aby byl snadno použitelný, a na horním panelu má pouze tři ovládací prvky - spínač napájení, přepínač vstupů a regulace hlasitosti. Dva LexieTubes® poskytují informace o zvoleném vstupu a nastavené hlasitosti. Dva spárované páry elektronek 6550WE spolu se třemi lampami 6922 stojí před perforovaným krytem transformátoru. Tři vstupy RCA a jeden vstup XLR zajišťují připojení pro většinu systémů spolu s reproduktorovými výstupy pro 4 a 8 Ohmů. Plně funkční kovové dálkové ovládání poskytuje další funkce a ovládání. K dispozici bude volitelná drátěná klec.

Stejně jako všechny produkty Audio Research je I/50 postaven výhradně v továrně v Minnesotě, týmem zkušených techniků a šikovných řemeslníků. I/50, nabízený v šesti barvách, je prvním výrobkem kompletně dokončeným ve vlastní továrně. Dokončovací laboratoř Audio Research je nově vybavena speciálním barvícím zařízením a laserovými zobrazovacími a značkovacími stroji na výrobu luxusních povrchů, které se běžně vyskytují jen na mnohem dražších výrobcích. Cerakote povrchová úprava je nejen velmi krásná, ale i nesmírně odolná, aby bylo možno udržovat přístroj po celý život jako nový.

Cena začíná na 149,990,-Kč

více na www.tykon.cz

Audio Video Show Praha - vstupenky

XAVIAN Medea

Perfect Sound Group

Magnoli / Čáry v písku - provokativní inspirace pro vás

Denon PerL v akci

AV Center

VÝPRODEJ Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Unitra

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

AudioEgo

SPL

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Jak jsem si hrál s Dirac Live

Jednou z posledních aktualizací redakčních sestav se stal koncem minulého roku NODE (Gen 4) s vidinou toho, že přijde upgrade, jehož součástí bude Dirac Live – jeden z těch nejpokročilejších systémů na kompenzaci (téměř bez výjimky nedokonalé) akustiky poslechové místnosti. NODE (Gen 4) dlí v nearfield sestavě spolu s Musical Fidelity M8xi a Fyne Audio F1-5, stojícími na IsoAcoustic stojanech přímo na pracovním stole. Stream vstupuje přes Paul Pang Quad Switch a proud filtruje IsoTek V5 Titan. Vše na kabelech ZenSati Authentica.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio Studio Hifistyl

AV Center High-End Studio Praha

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Audio Video Show Praha 2025 | výstava hi-fi techniky a domácího kina

Amarock Studio | Vitus - Rockport - Kalista