Canor PH 2.1

Canor PH 2.10 je lampový gramofonový předzesilovač pro MM a MC kazety, který pracuje s minimálním počtem zesilovacích stupňů potřebných pro pasivní korekci. Jeho deklarovaným zvukovým cílem je jít ve stopách svého většího bratra PH 1.10.

Nový PH 2.10 byl navržen s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu zvuku. Pevné kovové pouzdro je navíc stabilizováno vnitřní přepážkou, která zároveň slouží jako elektrické stínění mezi vstupy a obvody zesilovače. Gramofonový předzesilovač pracuje bez zpětné vazby, což umožňuje dosáhnout vynikající kvality zvuku, ale klade extrémně vysoké nároky na výběr použitých součástek a přesnost zapojení.

Desky plošných spojů PH 2.10 jsou samozřejmě vyrobeny pomocí exkluzivní technologie CMT společnosti Canor, která umožňuje přesné umístění plných měděných vodičů. Vzhledem k tomu, že ve phono předzesilovači se zpracovávají velmi malé intenzity signálu, jsou zde výhody této technologie ještě patrnější než u jiných výrobků Canor. První a druhý zesilovací stupeň používají elektronky 12AX7, mezi nimiž je subsonický filtr. Ve třetím a čtvrtém stupni odvádějí elektronky 12AT7 perfektní práci.

Korekce RIAA je pasivní a skládá se pouze z vysoce kvalitních polystyrenových a polypropylenových kondenzátorů. Pro eliminaci mechanického brumu je jádro transformátoru vakuově impregnováno a celý transformátor je potažen speciálním antivibračním nátěrem. Pevné kovové pouzdro navíc slouží jako dodatečné elektromagnetické stínění a významně přispívá k bezpečnému odstupu signálu od šumu. Primární a sekundární vinutí jsou oddělena stínicí měděnou fólií s padesátiprocentním překrytím, aby se zabránilo rušivým napětím ze sítě.

V signálové cestě jsou použity pouze vysoce kvalitní polypropylenové kondenzátory. Pokud se používá gramofon se dvěma raménky, lze současně připojit magnetický systém ke vstupu MM a systém MC ke vstupu MC, aniž by docházelo k vzájemnému rušení. Přepínání mezi vstupy MM a MC se provádí pomocí tlačítek na přední straně. PH 2.10 má řadu možností nastavení zesílení a volby správných hodnot rezistorů a kondenzátorů. Všechny funkce lze pohodlně ovládat pomocí ovládacích prvků na předním panelu. Kazety MC jsou připojeny přes mimořádně kvalitní transformátor Lundahl. Jako připojení ke stereofonnímu zesilovači slouží (nesymetrický) kabel cinch.

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio