Bluesound Node

Přetiskujeme zprávu společnosti AV INTEGRA:

společnost BLUESOUND dnes uvádí na trh nové verze úspěšných modelů NODE a POWERNODE. Hlavní změny se odehrály uvnitř obou přehrávačů a BLUESOUND jimi nastavuje novou laťku na poli hi-res streamerů. Novinky budou v prodeji od 7. června.  

BLUESOUND NODE 14.990 Kč
BLUESOUND POWERNODE 24.990 Kč

PŘIPRAVENÉ NA BUDOUCNOST
Čtyřjádrový procesor další generace Bluesound se pyšní silou a rychlostí, která je potřebná pro nejnovější a nejlepší zpracování zvuku a má dost rezervy ve výkonu pro cokoli, co může budoucnost technologií přinést. V tomto smyslu je NODE a POWERNODE přespecifikovaný, takže může být součástí vaší poslechové místnosti dlouhé roky nebo dekády.

INTUITIVNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Elegantní celoskleněné rozhraní s kapacitními dotekovými LED ovladači zdobí horní stranu NODE a POWERNODE. Jejich pomocí můžete snadno dotekem ovládat přehrávání, pauzu, hlasitost a nově také předvolby. NODE a POWERNODE má zabudovaný také senzor přiblížení, který zaručuje že LED na dotykovém panelu nevyzařují nechtěné světlo, když nejsou používány a rozsvítí se jen, když k nim přiblížíte ruku.

PRÉMIOVÝ DAC DESIGN
Zcela nová konstrukce DA převodníku se zapojením s diferenciálním výstupem znamená, že náš nový streamer i streamovací zesilovač audiofilní třídy nyní zní ještě lépe. Nový NODE zvyšuje poměr signál/šum na -113dB a snižuje úroveň zkreslení na pouhých 0.002%, což je citelné zlepšení oproti předchozímu modelu. V tomto smyslu může být NODE nejdostupnějším high-end audio komponentem na planetě. Nový POWERNODE zvyšuje poměr signál/šum na -100dB a snižuje úroveň zkreslení na pouhých 0.008%. Jinými slovy, prvotřídní komponent je nyní ještě lepší.

VYŠŠÍ VÝKON POWERNODE
Oblíbená platforma koncových zesilovačů Bluesound nyní pumpuje do každého kanálu 80W autentického HybridDigital™ výkonu. Jde o hifi zvuk se stejnou charakteristikou, ale je ho více! Perfektně rozhýbá vámi vybrané reprosoustavy i s delšími kabely a pomůže z vaší sestavy dostat maximum.

NODE - HDMI eARC VSTUP A USB AUDIO VÝSTUP
Díky široké nabídce digitálních a analogových výstupů lze NODE v rámci hifi streamování přirovnat k švýcarskému nožíku. Nový NODE má nyní na zadním panelu také HDMI eARC vstup pro flexibilní instalaci nebo připravenost na budoucí potřeby uživatele. NODE je navržený tak, aby poskytoval stejný komfort v dvoukanálovém TV systému stejně jako v poslechové místnosti audiofila a poskytoval hi-res zážitek bez ohledu na to, kde je používán. Nový USB audio výstup umožňuje připojení NODE k externím DAC převodníkům.

 

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

AKCE KEF

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Dynaudio se slevou

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

ELAC

Kabely Supra

Beyerdynamic

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio