Sorane

Přetiskujeme zprávu společnosti Altei:

Vzhledem k faktu, že řada konkurenčních výrobců ukončila pod vlivem COVID 19 činnost, vrátila se do naší nabídky raménka SORANE. V současné době tyto nabízejí výhodný poměr cena/výkon. Produkty SORANE (dříve ABIS) patří mezi špičková analogové instrumenty ze Země Vycházejícího Slunce.

Gramofonová raménka jsou konstruována prominentním japonským specialistou v oboru analogových snímacích systémů Katsuaki Ishiyamou s podporou 50ti leté tradice jejich výroby v Japonsku. Tělo raménka je vyrobeno ze strojně opracovaného hliníkového bloku. Základem kvality a performance hotového produktu je ruční kompletace zkušenými specialisty společnosti SORANE. Raménka uspokojí všechny milovníky reprodukce hudby prosté všech rušivých jevů.

V současné době SORANE nabízí čtyři základní typy ramének a to TA-1, SA-1.2, SA-1.2BCS a ZA-12. High-endová performance za cenu, kterou si můžete dovolit...Součástí balení je snímatelná přenosková hlava (ne u ZA-12) , připojovací kabel s konektory RCA (nebo na přání XLR za příplatek) a montážní sada šroubů a podložek. K raménkům je možno vybrat další montážní příslušensví (SME posuvnou základnu, cylindrické šroubení s protimatkou) těžší protizávaží a podobně.

Více na www.altei.cz 

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE Superhifi Lepší Zvuk

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio