CH Precision L10

Přetiskujeme zprávu společnosti CH Precision:

Vezměte si naši novou řadu 10, navenek tak podobnou známé řadě 1, že jsme museli podniknout kroky k jejich odlišení. Na předním panelu je přímý profil namísto křivky naší ochranné známky a poprvé budou jednotky k dispozici nejen v našem standardu modrošedý povrch, ale také eloxované šampaňské zlato nebo antracit. Ale skutečné rozdíly ležet za fascií, v obvodech, součástech, provedení a co je nejdůležitější, ve výkonu, který je výsledkem.

Ačkoli je řada 10 založena na našich osvědčených topologiích audio obvodů a napájecích zdrojů, každý aspekt jejich designu byl znovu přezkoumán. Dokončení projektu trvalo deset let. Produkty řady 1 a za tu dobu jsme se poučili z několika vážných lekcí a získali obrovské množství zkušeností a dalších odborných znalostí. Nyní jsme tyto nahromaděné znalosti aplikovali na novou vlajkovou loď řady 10. Každá deska s plošnými spoji byla znovu položena, každá součást byla znovu posouzena a tam, kde je třeba získat výkonnostní výhodu, vyměnit. Současně byla znovu prozkoumána a aktualizována naše legendární funkčnost a uživatelsky konfigurovatelná zařízení, což dále vylepšuje shodu systému a konečný výkon.

Výhody jsou měřitelné, mimo jiné snížení hlukové podlahy a fázové chyby a výrazné zvýšení světlé výšky a dynamické odezvy. Ale co je důležitější, rozdíly jsou jasně slyšitelné. S přiblížením se k našim výkonnostním cílům, snižování zkreslení a šumu, zvyšování přesnosti našeho dynamického sledování a srozumitelnosti zvukového signálu se stávají hudebně významné i přírůstkové změny. Zkombinujte přírůstkové změny v hodnotě deseti let a máte skokovou změnu ve výkonu - máte doma představení, život a dýchání.

Může to vypadat, že se nic nezměnilo - ale už nikdy nebude nic jako dřív.

Předzesilovač L10 ve dvou šasi (dual mono) stojí 71 000 EUR, v mono verzi (čtyři šasi) stojí 122 000 EUR. Stereofonní verze koncového stupně M10 (300 W / 8 ohm na kanál) stojí 91 000 EUR (dvě šasi), v monofonním provedení (čtyři šasi a výkon 1 kW / 8 ohm na kanál) přijde na 172 000 EUR.

Tradčině je možné upravit uživatelsky úroveň zpětné vazby.

Více na https://www.ch-precision.com/collection/?query_type_series=or&filter_series=10-series

Dynaudio Contour i 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Bowers&Wilkins HIFI GUIDE IBD Czech KOSS

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

Mitchell Acoustics uStream One Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio