Focal Bentley

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITSmart:

Naim Mu-So 2 Bentley a Focal Radiance Bentley

Není tajemstvím, že známý francouzský výrobce reprosoustav Focal a anglický výrobce hifi komponentů Naim již nějakou dobu kooperují při vývoji svých produktů. Nyní přivzali do spolku další zvučné jméno a vznikly tak dva exkluzivní produkty s přídomkem Bentley.

Prvním z nich je all in one systém Naim Uniti Mu-So 2 Bentley. Ten již uživatelé mohou znát, ne však v tomto výjimečném provedení. Naim Mu-so 2 speciální edice Bentley má povrchovou úpravu Ayous. Toto tvrdé africké dřevo bylo odborně mořeno a opakovaně lakováno, aby byl povrch luxusně tmavý. Mezi další výjimečný prvky patří exkluzivní kouřový podstavec, mřížka reproduktoru s měděným povrchem a design mřížky Bentley lemující ovladač hlasitosti.

Zcela novým produktem jsou pak sluchátka Focal Radiance. Ta využívají uzavřené konstrukce a měniče ze skvělého modelu Clear. Focal Radiance mají náušníky z měkké a prodyšné kůže Pittards pro neuvěřitelné pohodlí. Pittards vyrábí kůži v Somersetu od roku 1826. Materiál používali všichni, počínaje slavnými módními domy po závodníky jachet po celém světě. Pro zajímavost piloti Spitfire nosili rukavice Pittards.
Sluchátka Focal Radiance Bentley speciální edice jsou zabalená v luxusním pouzdru spolu s doplňky, včetně kufříku na míru, vyrobeného ze stejného tkaného materiálu, jaký je použit na mřížce reproduktorů Naim Mu-so 2 speciální edice Bentley.

Více o těchto produktech se můžete dozvědět na stránkách www.avitsmart.cz . Tento obchod nabízí obě novinky exkluzivně jako jediný v České republice.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies