Focal Bentley

Přetiskujeme zprávu společnosti AVITSmart:

Naim Mu-So 2 Bentley a Focal Radiance Bentley

Není tajemstvím, že známý francouzský výrobce reprosoustav Focal a anglický výrobce hifi komponentů Naim již nějakou dobu kooperují při vývoji svých produktů. Nyní přivzali do spolku další zvučné jméno a vznikly tak dva exkluzivní produkty s přídomkem Bentley.

Prvním z nich je all in one systém Naim Uniti Mu-So 2 Bentley. Ten již uživatelé mohou znát, ne však v tomto výjimečném provedení. Naim Mu-so 2 speciální edice Bentley má povrchovou úpravu Ayous. Toto tvrdé africké dřevo bylo odborně mořeno a opakovaně lakováno, aby byl povrch luxusně tmavý. Mezi další výjimečný prvky patří exkluzivní kouřový podstavec, mřížka reproduktoru s měděným povrchem a design mřížky Bentley lemující ovladač hlasitosti.

Zcela novým produktem jsou pak sluchátka Focal Radiance. Ta využívají uzavřené konstrukce a měniče ze skvělého modelu Clear. Focal Radiance mají náušníky z měkké a prodyšné kůže Pittards pro neuvěřitelné pohodlí. Pittards vyrábí kůži v Somersetu od roku 1826. Materiál používali všichni, počínaje slavnými módními domy po závodníky jachet po celém světě. Pro zajímavost piloti Spitfire nosili rukavice Pittards.
Sluchátka Focal Radiance Bentley speciální edice jsou zabalená v luxusním pouzdru spolu s doplňky, včetně kufříku na míru, vyrobeného ze stejného tkaného materiálu, jaký je použit na mřížce reproduktorů Naim Mu-so 2 speciální edice Bentley.

Více o těchto produktech se můžete dozvědět na stránkách www.avitsmart.cz . Tento obchod nabízí obě novinky exkluzivně jako jediný v České republice.

Přenosky Ortofon

XAVIAN - Štědré Vánoce

GMG Power

KEF LS50 Meta

200 200 epaudio

AV Center

AVITSmart | Audio Rent

200 200 horn

200 200 audiocenter

maranz model30

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

200 200 voix

RP Audio

Rodel Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

31 200 300 bose

32 200 200 wdq

33 200 200 amarock

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Pozitivní vlny

Musím přiznat, že potom, co až nečekaně hladce proběhla Audio Video Show Praha 2020, měl jsem pocit, že je všechno v pohodě a klidu. Stačilo ale pár dní a situace se zamotala do toho nepříjemného a vlastně trochu depresivního stavu, ve kterém se celý svět nachází. Kdy víc než právě teď tak je dobré uvědomit si pozitivní sílu hudby (zesílené samozřejmě adekvátně pozitivním aparátem...).

Číst dál...

 

Všechny nepravidelníky

HiFiGram

Dynaudio Contour i 200 200 avs 13 200 200 elfton Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Amarock Studio