Dánsko

"To je ona, země zaslíbená, Hi-Fi a HIGH ENDem oplývající", jak audiofil čtenář Hi-Fi Voice dobře ví. Dobře se tam jí žije pije a skvěle poslouchá Hi-Fi - a mají asi nejvíce audio značek na počet obyvatel (je jich jen asi polovina co nás!) takové je Dánsko, česky správně Dánské království, dánsky Kongeriget Danmark, což je spíš Království dánské). Tak tam je (od nás nepříliš vzdálený) ráj high fidelity - a tam je v městě Skanderborg (obr. níže) doma i Dynaudio. Tam se stávající známý model Cnfidence 20 vyvinul v (dražší ale "komplexnější" - stačí přidat volume) aktivní model Dynaudio Confidence 20A

Dynaudio Confidence 20A

Skanderborg

Výrobce zatím neposkytl dostatek informací a fotografií (ona "klasika" představeno v Mnichově - a za pár měsíců pokračování) tak si pomáháme - fotografiemi kde se Dynaudio rodí. Nová aktivní část - zesilovače značky Pascal - doráží z HARLEVu, což je předměstí Kodaně, po tamním København - a i zkušenějšímu uchu audiofila chvilku trvá než si ta písmenka a zvuk...

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/eb/Da-København.ogg

...co říká tamní domorodec dá dohromady.

Skanderborg

Dynaudio Confidence 20A

Skanderborg

Dynaudio Confidence 20A
Nový model Confidence 20A je aktivní verzí vlajkové lodi společnosti Dynaudio, stojanové reprosoustavy Confidence 20. Stačí, když posluchač připojí svůj předzesilovač (nebo použije zdroj s ovladačem hlasitosti - prostě nějaká "Volume") a může začít. Confidence 20A jsou navrženy tak, aby byly diskrétní – zesilovač je ukryt uvnitř stojanu a ovládací prvky nastavení jsou na zadní straně. Analogové i digitální připojení je zajištěno pomocí vstupů XLR. Je to super elegantní způsob, jak se dostat na vrchol poslechového zážitku Dynaudio (a ušetřit místo a mít jistotu, že zesilovač dokonale "pasuje")

Dynaudio / Pascal

Dynaudio Confidence 20A

Zesilovače do reprosoustav dodává další dánská společnost Pascal Audio, která vyrábí zesilovače (a DSP moduly) do profesionálních referenčních repro Dynaudio Core, díky čemuž má i Confidence 20A pevné spojení přímo ke zdroji ve studiu. Pomocí DSP (Digital Signal Processing) mohou posluchači nastavit filtry pro kompenzaci umístění v místnosti, vstupní citlivost, tonální vyvážení a další. A protože technologie modelu Confidence 20A byla převzata přímo z profesionálních reproduktorů, znamená to, že posluchač může získat co nejčistší digitální signálovou cestu (což je ve špičkových studiích zásadní). Změnu vzorkovací frekvence je možné vypnout pro tuto přímou cestu nebo zapnout pro optimální / nejlepší kompatibilitu s digitálními zdroji. V součtu se jedná o technologii referenční úrovně pro nekompromisní audiofilské uši.

Doporučená cena: 20.000 € ( ceny jsou vždy pouze orientační, konkrétní koncová cena v daném místě záleží na lokálním DPH a dalších ekonomických faktorech jako cena dopravy, clo..)

Dynaudio Confidence 20

Výše "neaktivní" stávající verze "bez A" / níže země Hi-Fi zaslíbená

Dánsko

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Lab12 | Audiofeel

Audio Video Kino Bratislava 2024

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Pure Sound Karlovy Vary

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies