Sonos 8"

Přetiskujeme zprávu společnosti SONOS: 

Sonos představuje 8palcové stropní reproduktory s odvážným zvukem a ohromujícím výkonem. Elegantní a jednoduché na instalaci. Nové 8″ stropní reproduktory nastavují vysoký standard pro architektonické reproduktory.

Sonos představuje 8palcové stropní reproduktory od Sonos a Sonance, které rozšiřují velmi úspěšnou řadu pasivních architektonických reproduktorů. Novinka nabízí instalačním technikům i zákazníkům další možnost, jak diskrétně zapustit ozvučení do stropu a získat tak silný, vyvážený a čistý zvuk. Nové stropní reproduktory ve velikosti 8 budou k dostání během jara za 26 990 Kč/pár.

Sonos 8"

Optimalizovaný a výkonný zvuk ze stropu
Stropní reproduktor ve velikosti 8 palců navržený a vyladěný ve spolupráci se společností Sonance je vybaven na míru vyrobeným zvětšeným basovým reproduktorem a motorem s vysokým zdvihem pro hladké středy, ohromující hluboké basy až do 32 Hz a větší poslechovou plochu. Výškový reproduktor (30 mm) a nově optimalizovaný vlnovod zajišťují přirozeně znějící vokály a lepší vysokofrekvenční rozptyl pro široké a rovnoměrné pokrytí, které naplní zvukem celou místnost.

Sonos 8"

I když je 8palcový stropní reproduktor větší než ten 6palcový, krycí magnetická mřížka zůstává stejná, což zajišťuje, že oba modely lze bez problémů používat společně ve stejném prostoru. Ocelové mřížky jsou k dostání v bílé barvě, ale zákazníci si je podle potřeby mohou natřít tak, aby ladily s jejich interiérem.

Sonos 8"

„Stropní reproduktor v nové 8palcové velikosti byl navržen v přímé reakci na potřeby našich instalačních techniků, kteří žádali větší výběr a flexibilitu,“ řekla Audra Kinsley, viceprezidentka a generální ředitelka Sonos Professional. „Tento nový přírůstek poskytuje výrazný zvukový profil a ohromující výkon. Spárováním reproduktorů Sonos Architectural se zesilovačem Sonos tak zákazníci získají výrazně lepší zážitek. Přidání 8palcového stropního reproduktoru poskytuje profesionálním instalačním technikům a zákazníkům svobodu a flexibilitu při výběru designu a zvuk, který dokonale zapadne do jejich prostoru.“

Sonos 8"

Ještě lepší ve spojení se Sonos Amp
V kombinaci se zesilovačem Sonos Amp poskytuje řada Sonos Architectural ostrý a čistý multiroom zvuk. Při spárování se zesilovačem Sonos nabízejí stropní nebo nástěnné reproduktory ještě více výhod, včetně ochrany před přebíjením zvuku. Další vlastní přizpůsobení a ladění zvuku pak zajistí plnější zvuk a vyváženou frekvenční odezvu. V kombinaci se Sonos Amp lze pak využít i ladění Trueplay™, které zohledňuje velikost, konstrukci a vybavení místnosti, ve které jsou reproduktory umístěny, a automaticky upravuje ekvalizér pro optimální zvuk.

Sonos 8"

Stejně jako všechny reproduktory Sonos Architectural budou i tyto nové 8palcové stropní reproduktory spárované se zesilovačem Sonos těžit z ekosystému Sonos včetně snadno ovladatelné a přehledné aplikace, která funguje se všemi oblíbenými streamovacími službami, podporuje ovládání přes Apple AirPlay 2, stahuje pravidelné aktualizace softwaru a přináší možnost kdykoliv přidat další reproduktory a komponenty Sonos.

Sonos 8"

Sonos 8" stropní reproduktory od Sonos a Sonance budou k dostání na jaře 2024 za 26 990 Kč/pár.

Sonos 8"

O společnosti Sonos
Sonos je přední světová společnost zaměřující se na zvukové zážitky. Společnost Sonos, vynálezce bezdrátového domácího multi-room audia, pomáhá celému světu k lepší kvalitě poslechu tím, že poskytuje lidem přístup k obsahu, který milují, a umožňuje jim ovládat ho, jak a kde chtějí. Společnost Sonos se proslavila poskytováním bezkonkurenčních zvukových zážitků, promyšlenou estetikou designu, jednoduchostí používání a otevřenou platformou. Díky tomu všemu zpřístupňuje audio obsah v celé jeho šíři doslova každému. Centrála společnosti Sonos je v kalifornském městě Santa Barbara. Více informací naleznete na stránkách www.sonos.com

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies