Samozřejmě (nehodící se škrněte/chybějící doplňte) Scarlett Johansson, Natalie Portman, (Matka draků z ohně zrozená) Emilia Clarke, (pro starší a pokročilé) Lucy Liu, Kylie Minoque, Sarah Jesica Parker, je tu i (157 cm) Kim Kardashian, Amanda Seyfried a rozhodně nechceme zapomenout na domácí (česko-slovenské zastoupení) Kristína Svarinská (a když je řeč o malá milá pochopitelně velká legenda, Včelka Mája, Aťka Janoušková). Ale ty si pořídit domů je trochu potíž.

CA Black Edition MXN10&DM200M

Ve všem opak je to s malými, praktickými, na ovládání snadnými, cenově dostupnými, HiFi komponenty polovičního formátu z portfolia (jak si hezky říká) "Great British Sound", tedy Cambridge Audio, kteří na trh uvedli dvojici komponentů pojmenovanou BLACK EDITION. Obsahuje jejich nejnovější multifunkční síťový přehrávač MXN10 a DAC/sluchátkový zesilovač DacMagic 200 (zde test "běžné variantyů v běžné LUNAR GREY https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/da-prevodniky-dac/3057-cambridge-audio-dacmagic-200m ). Jejich hliníkové přední panely jsou kartáčované a spolu s matně černými pouzdry vytvářejí obzvláště kvalitní "černočerný" design . Oba lze použít v kombinaci - a vytvořit kompaktní stolní systém (se sluchátky).

CA Black Edition MXN10&DM200M

DacMagic 200M a MXN10 sdílejí stejné vnější rozměry a minimalistický rodinný vzhled. Jejich stopa o poloviční šířce 215 mm umožňuje flexibilní umístění, buď naskládané nebo vedle sebe. Protože jsou nyní k dispozici v lunární šedé nebo v černé speciální edici.
DacMagic 200M je kvalitní sluchátkový zesilovač, stejně jako špičkový DAC ve své třídě. S ¼” (6,3 mm) pozlaceným konektorem pro sluchátka na přední straně a dotykovým ovladačem hlasitosti si můžete vychutnat hudbu ve vysokém rozlišení z připojeného MXN10 v soukromí a v kvalitě, kterou si zasloužíte. K tomu stačí přidat dobrý koaxiální kabel a slušná sluchátka.Nejnovější modul a software StreamMagic Gen 4 Cambridge Audio pohání MXN10. Je to systém, který jsme sami vyvinuli v Londýně pro nekompromisní hi-fi zvuk a skálopevné streamování. Jeho použití je intuitivní a s DacMagic 200M po ruce pro převod digitálního signálu na analogový dokáže přehrávat hudbu až s neuvěřitelným rozlišením 24 bitů 768 kHz PCM nebo DSD512.

CA Black Edition MXN10&DM200M

Doporučené ceny:
DacMagic 200M - 599 €
MXN10 - 499 €

CA Black Edition MXN10&DM200M

Audiohappening 2024

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

AAI - ultimativní audiofilské kabely

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Audiohappening 204

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies