Mon Acoustics

Společnost Mon Acoustic píše: "Naše nejnovější nabídka, PlatiMon Virtual Coaxial One, je skutečným zázrakem designu produktu pro spotřebitele špičkového audia. Jun Hyeog Seo (zakladatel společnosti MonAcoustic a hlavní inženýr) klade ve svém zvukovém podpisu důraz na zohlednění doby attack, doby sustain a doby release, aby zanechal skvělý zážitek z poslechu. Pokud jde o vnější konstrukci, kryt reproduktoru je vyztužen hliníkem nejvyšší kvality 6601, který slibuje transparentní a moderní čistý zvuk. PlatiMon VC One v sobě snoubí špičkovou kvalitu povrchové úpravy s technikou hyperkartáčování, která zajišťuje prvotřídní zážitek skrz naskrz."

Postavte se do středu výkonu

Sluchátka PlatiMon VC One jsou speciálně navržena tak, aby reprodukovala přirozený zvuk a zároveň dosahovala širokého rozsahu frekvencí od 53 Hz do 28 000 Hz.

Vysoce výkonný výškový reproduktor AMT vlastní konstrukce produkuje vyšší frekvence od 3 100 Hz do 28 000 Hz.

Hlavní 5″ měnič plného rozsahu a woofer se skládají ze speciálních neodamiových feeritů aplikovaných německými jednotkami, které zvládnou nízké až vysoké frekvence od 53 Hz do 3 100 Hz s citlivostí 91 dB.

Unikátní měření akustického tlaku bylo aplikováno na zadní porty každého reproduktoru. PlatiMon VC One má vyhrazené strany reproduktorů podle těchto speciálních konstrukčních sestav, které vám poskytnou zvukovou scénu a hloubku zvuku, jakou byste od regálových reproduktorů této velikosti nečekali.

Sestaveno bez kompromisů, vstup a výstup

Reproduktory PlatiMon VC One, z nichž každý váží 15 KG (32 liber), byly zkonstruovány tak, aby vydržely a byly elegantní. Díky odpovídajícím rezonančním oddělovacím stojanům není prostor pro rezonanci s předsudky vůči materiálu, které by člověk mohl mít z použití hliníkových materiálů. Mon Acoustic je hrdý na to, že nedělá žádné kompromisy v kvalitě materiálů uvnitř ani vně.

Napájení zajišťuje korejský kabel Sanctus, PlatiMon použil stejné vodiče jako u špičkových reproduktorových kabelů F3 Signature. Jedinečný zvukový obraz a zvukovou signaturu zajišťuje 210 žíhaných drátů, které byly sedmkrát opleteny.

XAVIAN XN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

Marantz Hi-Fi / AV TradeUp

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor HiFi ROSE - streamery Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

HiFi Morava - Audiovector

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies