Mission LX Connect DAC

MISSION LX CONNECT DAC: TAKÉ MALÝ DA-KONVERTOR

Britská značka Mission oznámila kompaktní DA převodník a sluchátkový zesilovač LX Connect DAC, který může sloužit i jako předzesilovač. Očekává se, že převodník LX Connect DAC bude uveden na trh po přelomu roku.

Nový převodník Mission LX Connect DAC se podobá dříve vydanému rozbočovači LX Connect Hub. Ten je součástí bezdrátového reproduktorového systému LX Connect. Převodník LX Connect DAC se nedodává s reproduktory a je v podstatě DA převodníkem a sluchátkovým zesilovačem. Kromě analogového cinch vstupu, optického vstupu, koaxiálního digitálního vstupu a vstupu USB (typ B) má převodník Mission LX Connect také připojení HDMI ARC. Bezdrátový hudební signál je možné přenášet také přes Bluetooth. Převodník LX Connect DAC má výstup předzesilovače, a proto jej lze použít také jako předzesilovač.

Aby se výkon převodníku LX Connect posunul na vyšší úroveň, získala společnost Mission podle svých slov podporu při vývoji od sesterské značky Audiolab. Výsledkem je DA převodník založený na D/A převodníku ES9018K2M z referenční řady Sabre32. Převodník LX Connect DAC podporuje přehrávání PCM až do 32 bitů/384 kHz přes USB a 24 bitů/192 kHz přes koaxiální a optický vstup, stejně jako DSD256 přes USB. Balení doplňuje kvalitní sluchátkový zesilovač a označení "Roon Tested".

Společnost Mission udává pro analogový vstup AUX vážený poměr S/R 100 dB a pro digitální vstupy 110 dB. Frekvenční rozsah je od 20 Hz do 20 kHz (+/- 0,3 dB).

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies