CAD USB filtr

Společnost Computer Audio Design nahrazuje průlomové kabely USB I a II novým kabelem USB II-R a filtrem USB. Je všeobecně známo, že analogové kabely mohou mít významný vliv na kvalitu zvuku audio systému. Společnost Computer Audio Design se již dlouho domnívá, že digitální kabeláž má přinejmenším stejný vliv. Jedinečné - a překvapivě účinné - digitální propojovací kabely této společnosti to nadále dokazují a nyní jsou ještě vylepšeny pro ještě větší slyšitelný dopad.

Digitální zdrojové komponenty - od serverů po streamery, od CD transportů po notebooky - jsou skutečnými znečišťovateli hluku v audio systému. Jejich procesory, čipové sady, spínané napájecí zdroje, regulátory a podobně produkují podstatně více vysokofrekvenčního "šumu" než jakákoli analogová součástka. Aby tento nežádoucí šum nenarušoval celkový výkon systému, je třeba se s ním vypořádat ještě předtím, než se dostane do analogové fáze.

Kabely USB společnosti CAD jsou navrženy tak, aby odfiltrovaly tento šum ze všech digitálních zdrojů hudby dříve, než se dostane k digitálně analogovému převodníku (DAC).

Nový kabel CAD USB II-R nahrazuje velmi úspěšný model USB II. Je určen pro použití s libovolným serverem, počítačem, USB přetaktovávačem nebo D/A převodníkem/streamerem a vychází z patentované konstrukce filtru použité u jeho předchůdce, která snižuje vysokofrekvenční šum na diferenciálním signálu USB, signálovém uzemnění a 5V připojení. Samotný kabel USB II-R je však zcela nový, a to jak z hlediska použitých vodičů a materiálů, tak i použitých konstrukčních technik. Kombinovaným výsledkem je mimořádná čistota na všech frekvencích, větší zvuková scéna s větší rychlostí a lepší časování a rytmus, což vytváří realističtější přirozenou kvalitu zvuku.

Nový filtr CAD USB nahrazuje stávající kabel USB I. Filtr využívá stejnou patentovanou technologii filtru, kterou vyvinul Scott Berry, jako je použita v novém kabelu USB II-R.

CAD USB Filter se jednoduše zapojí přímo do vašeho D/A převodníku/Streameru a lze jej použít s jakýmkoli USB kabelem. Poskytuje podobné vlastnosti jako kabel CAD USB II-R, což má za následek mimořádnou čistotu ve všech frekvencích, větší zvukovou scénu s větší rychlostí a lepší časování a rytmus.

XAVIAN Virtuosa Anniversario & Riviera Labs Levante

Perfect Sound Group

Denon PerL Pro - True Wireless sluchátka do uší

AV Center

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Mareka Audio

TYKON

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Gramofony Robert Meyer

HIFI GUIDE

Akustik Design | prostorová akustika pro náročné

Audiofeel | LAB12

 

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Felix Sit Annus Novus

Posledních 365 dní poněkud uteklo... Jako by to bylo každý rok rychlejší a rychlejší. Možná je to však i tím, kolik věcí se děje a kolik se jich stalo právě i v roce 2023.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Elevator - Scan-Speak Ellipticor High-End Audio Studio Roth Audio DiokAudio

Perfect Sound Group

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Monitor Audio Hyphn

BSS Praha | Cabasse

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio WDQ | EverSolo & Zidoo & Emotiva & Storm Audio VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies