AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Vioelectric

Společnost Violectric představuje dva nové sluchátkové zesilovače. HPA V202 pohání jakákoli asymetricky připojená sluchátka bez ohledu na jejich technologii. HPA V222 navíc nabízí plně vyvážený zesilovací stupeň.

Violectric HPA V202 je cenově dostupný sluchátkový zesilovač v portfoliu a navazuje na úspěšný model HPA V200. Podle společnosti byly vylepšeny jeho obvody a s provozním napětím 60 V a hladinou hluku nad -100 dB (vážená) se prý blíží hodnotám větších modelů. Sluchátka lze připojit pomocí 6,3mm jacku nebo 4,3mm pětikolíku (asymetricky). HPA V222 má plně vyvážený koncový stupeň se čtyřmi obvody výstupního stupně. Díky tomu může řídit vyvážená kabelová sluchátka s dokonalým oddělením elektrického signálu. K tomuto účelu je na předním panelu vybaven jak symetrickou 4pólovou zásuvkou XLR, tak 4,3mm pětipólovým konektorem. Další výstup jack 6,3 mm slouží k asymetrickému připojení sluchátek.

Ve vstupním stupni umožňují HPA V202 i HPA V222 zpracování symetrického signálu z XLR i nesymetrického přes RCA. Jeden ze vstupů lze zvolit přepínačem, takže oba sluchátkové zesilovače mohou plnit i funkci jednoduchého předzesilovače. K tomu slouží potenciometr RK27, který může uživatel přesně ovládat pomocí celohliníkového knoflíku na předním panelu. Díky stupňům zesílení mezi -18 dB a +18 dB umožňuje obvod předzesílení přizpůsobit stupně zesilovače modelu sluchátek. To zaručuje přiměřený pracovní rozsah regulátoru hlasitosti a zesilovacích stupňů i u sluchátek s vysokou nebo nízkou účinností.

Ceny a dostupnost
Modely Violectric HPA V202 a HPA V222 distribuuje výhradně společnost cma audio a budou k dispozici od konce října 2022. Doporučená maloobchodní cena je 899 eur za model HPA V202 a 1199 eur za model HPA V222.

XAVIAN Aria | mimořádně citlivé regálové reprosoustavy

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Výhodné sestavy domácího kina Denon a Polk Audio

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies