AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Audio Research Reference 320M

Model Reference 320M je dalším přírůstkem do nové řady oceňovaných zesilovačů Reference od společnosti Audio Research (ARC). V roce 2018 byl představen zesilovač Reference 160M s odvážnou estetikou a novými měřítky výkonu a spolehlivosti. Od té doby následovaly stereofonní zesilovače Reference 160S a Reference 80S, ale audio komunita si často žádala výkonnější zesilovač s podobným výkonem a flexibilitou.

Zesilovač Reference 320M je navržen tak, aby poskytoval výrazně vyšší výkon pro pohon nejnáročnějších reproduktorů na trhu a zároveň odhaloval hudbu způsobem, jakým to žádný jiný zesilovač nedokáže, a poskytoval rozlišení, dynamiku a jemné nuance, které společně vytvářejí původní hudební výkon.

Zkušený tým inženýrů a posluchačů společnosti Audio Research vytvořil nové mistrovské dílo, které je nejen větší, ale svým výkonem nastavuje nový vyšší standard. Od nejtiššího šepotu až po burácející fortissimo symfonického orchestru se Reference 320M pohybují od mikro až po makro a bez námahy přinášejí nezapomenutelný hudební zážitek.

Reference 320M má stejný tvar jako ostatní zesilovače řady Reference, včetně nápadného GhostMeteru®, který poskytuje okno k 11 vakuovým elektronkám vystupujícím z horní desky. Zesilovač je kompletně ručně vyroben v našem závodě v Minnesotě týmem kvalifikovaných řemeslníků s jediným cílem - posunout nejmodernější technologie v oblasti reprodukce hudby.

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies