Malbork Warszaw

Daniel Fajkis, generální ředitel společnosti Malbork, se s námi spojil, aby nám o značce a jejích reproduktorech Malbork Warsaw s charakteristickým vzhledem řekl více.

REPRODUKTORY MALBORK WARSAW
Společnost Malbork je pojmenována podle polského hradu a byla založena s myšlenkou překonat standardy akustického designu a poskytnout klientům nejen reproduktor, ale spíše sochu.

CNC OBRÁBĚNÝ HLINÍK
Výroba reproduktorů Malbork Warsaw je intenzivní - tři týdny nepřetržitého CNC obrábění trvá výroba hliníkových těles pro pouhý jeden pár reproduktorů. Každý reproduktor začíná jako 220 kg masivního hliníku, z něhož po opracování zbývá 100 kg pro vlastní reproduktor.

RIBBON TWEETER
Daniel nám sdělil, že použití hliníku jako skříně umožňuje dosáhnout vynikající tuhosti, což umožňuje hutnou reprodukci basů, stejně jako výkonnou reprodukci středních frekvencí. Kuželovitá geometrie vnitřních komor ve tvaru válce je navržena tak, aby eliminovala rezonance, protože nemá žádné stěny, od kterých by se mohlo odrážet stojaté vlnění. Komory jsou také bohatě vyloženy izolací ze skleněných vláken, která ještě více tlumí zvuk skříní. Areostrikční páskový výškový reproduktor je umístěn ve skříni s otevřenou zadní stěnou, která využívá jeho možnosti zadního vyzařování a prohlubuje zvukovou scénu, protože vysoké frekvence se odrážejí od zadní stěny poslechové místnosti.

TRI-AMPING
Reproduktory Malbork Warsaw jsou také navrženy jako trojité zesílení, mají tři páry svorek na zadní straně komory wooferu pro individuální poslech pro ty, kteří to vyžadují. Pokud se reproduktor nepoužívá, je dodáván s vysoce čistými pevnými měděnými opracovanými můstky, které přemosťují vstupy dohromady pro použití pouze s jedním zesilovačem.

XAVIAN Virtuosa Anniversario

Perfect Sound Group

McIntosh TradeUp Program

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

HIFI GUIDE

HEXMAT

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Audiophilia Nervosa #1

Všichni chceme, aby "to hrálo" co nejlépe, že? Proto řešíme nejen zesilovač a reprosoustavy, ale i všemožná vylepšení digitálních i analogových zdrojů, ti odvážnější též kabelů a napájení, takoví ti úplně nejzapálenější jdou i po akustice místností nebo bižuterii jako jsou podložky, nožičky, tlumítka a neopak rozvibrovávátka (s trochou snahy v audio oboru najdete úplně cokoliv). Ale to hlavní, tedy samotné nahrávky, bereme jaksi jako samozřejmost.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio Roth Audio Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Sonus faber & McIntosh - nejlepší reprosoustavy a zesilovače

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies