Totem KIN Play

AKTIVNÍ REPRODUKTORY TOTEM ACOUSTIC KIN PLAY TOWER NABÍZEJÍ STREAMOVÁNÍ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ A ANALOGOVÉ A DIGITÁLNÍ VSTUPY
Totem Acoustic KIN Play Tower je navržen jako pohodlný, jednoduchý, všestranný a technicky moderní aktivní reproduktor.

KIN Play Tower navazuje na regálové aktivní reproduktory KIN Play kanadské značky. Lze k němu fyzicky připojit více analogových a digitálních zdrojů i bezdrátově streamovat ve vysokém rozlišení.

200 W NA KANÁL
Model KIN Play Tower, vybavený zesilovačem o výkonu 200 wattů na kanál v kombinaci s vlastními vyvinutými měniči, ztělesňuje všechny zvukové přednosti, které jsou synonymem pro značku Totem.

STREAMING
Bezdrátové streamování ve vysokém rozlišení z digitálního zařízení do jednoho nebo dvou párů věží Totem Acoustic KIN Play nebo soundbaru KIN Play je možné díky technologii Bluetooth® 5.0 aptX™ HD. Stejný zvukový signál může vyplnit celý obytný prostor nebo lze vytvořit odlišné zvukové zóny, každou s jiným signálem. K věži KIN Play lze připojit téměř jakýkoli zdroj pomocí jednoho ze dvou analogových vstupů, které zahrnují phono/linkový vstup (přepínatelný) přes stereofonní konektor RCA a linkový vstup na 3,5mm stereofonním mini-jack nebo pomocí jednoho ze dvou digitálních optických vstupů. Vstup pro bypass zesilovače spolu s funkcí "automatického zapnutí" prostřednictvím snímání vstupu umožňuje bezproblémové ovládání zařízení KIN Play Tower pomocí streamovacích komponentů, jako je Sonos nebo vlastní instalační systémy. A konečně, ovládání basů a výšek spolu s výstupem pro subwoofer umožňují optimální přizpůsobení zvuku.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies