Electrocompaniet AW 800 M

Přetiskujeme zprávu společnosti Electrocompaniet:

Znovuzrozená legenda - zcela nový referenční zesilovač

AW 800 M je zcela nový, od základu přepracovaný model společnosti Electrocompaniet - od základu přepracovaný vlajkový výkonový zesilovač. Nahrazuje legendární AW 600 NEMO jako náš nejvýkonnější monoblokový zesilovač. Zesilovač se vyznačuje aktualizovaným, ale nezaměnitelným a charakteristickým designem značky Electrocompaniet, který se dokonale hodí ke všem současným i starším produktům Electrocompaniet.

Při všech změnách a vylepšeních, které byly provedeny v modelu AW 800 M, se nezměnila jedna věc, a to jedinečná filozofie designu a zvukový podpis značky Electrocompaniet. AW 800 M zahrnuje topologii Electrocompaniet s přímým spojením a vysokou šířkou pásma v otevřené smyčce, která je dále vylepšena zesilovacími stupni s vysokou rychlostí přechodu a velmi výraznou šířkou pásma. Kromě toho je navržen zcela nový koncový stupeň, který silně stíní vstupní a řídicí stupně od zátěže a činí výstup extrémně pevným a neovlivněným připojenou zátěží. To má další výhodu v tom, že se výrazně zjednodušuje zatížení již tak jemně pracujícího systému zpětné vazby, a tím se dosahuje mizivě nízkých hodnot zkreslení. Výstupní stupeň obsahuje celkem 32 bipolárních výstupních tranzistorů s vysokou šířkou pásma a vysokým proudem, které bez napětí mohou do zátěže dodávat velmi vysoké proudy.

Pro napájení výstupního stupně je napájecí zdroj silně inovován a nyní má celkem 210000 uF napájecí filtrace. Síťový vstup je stejnosměrně a vf filtrován před modernizovanými dvojitými toroidními transformátory s drátovým průřezem, které jsou magneticky a elektrostaticky stíněné, aby do nich nevnikal žádný šum. Vnitřní referenční zem byla značně naddimenzována a udržována zcela bez usměrňovacích a výstupních proudů. Výsledkem je velmi čistý výstupní signál bez šumu bez ohledu na okolnosti na nejčernějším možném pozadím při jakékoli úrovni zvuku.

Zajímavým novým atributem modelu AW 800 M je možnost přepínání mezi provozními režimy mono, stereo a bi-amping, což vám umožní upgradovat systém nebo změnit konfiguraci při zachování původní investice.

Vylepšení komfortu spočívá v zapínání/vypínání automatického vypínání a přepínání funkce osvětlení, uživatelsky přepínatelném vstupu síťového napětí 115/230 V, jakož i spouštěcí vstup - výstup.

Jsme přesvědčeni, že od prvního tónu jakékoli známé nahrávky budete AW 800 M uchvátí a poskytne vám hudební požitek.

Více u www.tykon.cz 

XAVIAN Concerto - třípásmové sloupové reprosoustavy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

XAVIAN 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies