AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Electrocompaniet AW 800 M

Přetiskujeme zprávu společnosti Electrocompaniet:

Znovuzrozená legenda - zcela nový referenční zesilovač

AW 800 M je zcela nový, od základu přepracovaný model společnosti Electrocompaniet - od základu přepracovaný vlajkový výkonový zesilovač. Nahrazuje legendární AW 600 NEMO jako náš nejvýkonnější monoblokový zesilovač. Zesilovač se vyznačuje aktualizovaným, ale nezaměnitelným a charakteristickým designem značky Electrocompaniet, který se dokonale hodí ke všem současným i starším produktům Electrocompaniet.

Při všech změnách a vylepšeních, které byly provedeny v modelu AW 800 M, se nezměnila jedna věc, a to jedinečná filozofie designu a zvukový podpis značky Electrocompaniet. AW 800 M zahrnuje topologii Electrocompaniet s přímým spojením a vysokou šířkou pásma v otevřené smyčce, která je dále vylepšena zesilovacími stupni s vysokou rychlostí přechodu a velmi výraznou šířkou pásma. Kromě toho je navržen zcela nový koncový stupeň, který silně stíní vstupní a řídicí stupně od zátěže a činí výstup extrémně pevným a neovlivněným připojenou zátěží. To má další výhodu v tom, že se výrazně zjednodušuje zatížení již tak jemně pracujícího systému zpětné vazby, a tím se dosahuje mizivě nízkých hodnot zkreslení. Výstupní stupeň obsahuje celkem 32 bipolárních výstupních tranzistorů s vysokou šířkou pásma a vysokým proudem, které bez napětí mohou do zátěže dodávat velmi vysoké proudy.

Pro napájení výstupního stupně je napájecí zdroj silně inovován a nyní má celkem 210000 uF napájecí filtrace. Síťový vstup je stejnosměrně a vf filtrován před modernizovanými dvojitými toroidními transformátory s drátovým průřezem, které jsou magneticky a elektrostaticky stíněné, aby do nich nevnikal žádný šum. Vnitřní referenční zem byla značně naddimenzována a udržována zcela bez usměrňovacích a výstupních proudů. Výsledkem je velmi čistý výstupní signál bez šumu bez ohledu na okolnosti na nejčernějším možném pozadím při jakékoli úrovni zvuku.

Zajímavým novým atributem modelu AW 800 M je možnost přepínání mezi provozními režimy mono, stereo a bi-amping, což vám umožní upgradovat systém nebo změnit konfiguraci při zachování původní investice.

Vylepšení komfortu spočívá v zapínání/vypínání automatického vypínání a přepínání funkce osvětlení, uživatelsky přepínatelném vstupu síťového napětí 115/230 V, jakož i spouštěcí vstup - výstup.

Jsme přesvědčeni, že od prvního tónu jakékoli známé nahrávky budete AW 800 M uchvátí a poskytne vám hudební požitek.

Více u www.tykon.cz 

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies