Wattson DAC

Švýcarská společnost Wattson Audio oznámila uvedení svého druhého audio produktu, ultrakompaktního streamovacího převodníku Wattson Audio Madison.

Nový převodník Wattson Audio Madison DAC/streamer má malé rozměry, minimalistický design a je kompletně vyroben ve Švýcarsku, přičemž pouzdro je vyrobeno CNC obráběním z masivního hliníkového bloku.

SWISS MADE
Kromě integrace vlastního streamovacího rozhraní značky Wattson Audio Madison obsahuje duální monofonní D/A převodník, digitální vstupy, bezztrátové digitální ovládání hlasitosti LEEDH Processing a sluchátkový výstup.

Jeho ergonomie je stejně jednoduchá jako funkční a umožňuje přístup ke všem funkcím buď pomocí aplikace Wattson Music, nebo ovládání pomocí multifunkčního tlačítka na předním panelu.

LEEDH ZPRACOVÁNÍ
Wattson Audio Madison je vybaven podporou formátů PCM a DSD s vysokým rozlišením. Má nový proces up-samplingu s optimalizací časové oblasti, který je dědictvím up-samplerů Anagram Technology. Bezztrátové ovládání hlasitosti LEEDH Processing umožňuje přímé připojení k výkonovým zesilovačům. Nastavitelná basová odezva kompenzuje umístění reproduktorů v blízkosti stěn a vlastní řešení streamování je navrženo společností SA a je bitově dokonalé a asynchronní.

Madison se skládá z jednoho čipu D/A převodníku na kanál v duálním diferenciálním režimu, má plně symetrické analogové výstupní stupně a napájecí obvody s velmi nízkým šumem.

XAVIAN Concerto - výročí 25 let založení firmy

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

E-shop Mareka Audio

Dynaudio EMIT

HiFi Studio TYKON

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Marantz MODEL 40n

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies