Storm Audio

Přetiskujeme zprávu společnosti WDQ:

S radostí Vám oznamujeme, že se naše firma WDQ s.r.o. stala od 1. srpna 2021 výhradním distributorem značky StormAudio pro Českou republiku.

StormAudio je výrobce, který se zabývá vývojem a výrobou AV procesorů a výkonových zesilovačů.

Jeho cílem je pohlcující zvuk vytvářející prostředí, které lidi vtáhne do hlubokého a emotivního sledování filmů nebo hudebního zážitku.

Firma StormAudio byla založena profesionály s vizí přinést žážitek z kina do vašeho domova. Když bylo Immersive Audio poprvé odhaleno v roce 2011 firmou Dolby a Auro Technologies, přineslo to revoluci samotného zážitku o kterém nikdo ani nesnil.

O firmě StormAudio:

Firma byla založena profesionály s vizí přinést žážitek z kina do vašeho domova. Když bylo Immersive Audio poprvé odhaleno v roce 2011 firmou Dolby a Auro Technologies, přineslo to revoluci samotného zážitku o kterém nikdo ani nesnil. Zakladatelé firmy okamžitě věděli, že kvalita zvuku je nejdůležitější a proto začali zkušení technici vyvíjet hardware, který dokáže přinést plnohodnotný zážitek i k vám domů.

V začátcích, firma StormAudio spolupracovala s Auro Technologies na vývoji zařízení, které by přehrávalo Auro 11.1 obsah v pohodlí domova. Společnou spoluprací vytvořili integrované vícekanálové zařízení soustředěné na kvalitu zvuku. Nicméně, chtěli také poskytnout uživatelům flexibilitu a možnost výběru z různých skvělých formátů, které jsou uváděny na trh. Proto tým techniků vytvořil jedinečný design s hlavním zaměřením na kvalitu zvuku.

Důraz na špičkovou kvalitu zvuku:

Modely ISP procesorů používají DSP čipy sloužící pro čistý proces zvuku. DSP manipuluje pouze se zvukem v reálném čase, což znamená žádné rušení z OS, které je ovládáno z jiné úrovně.

Technologie, které StormAudio používá v jejich zařízeních:

Immersive sound je jeden z nejvýznamějších řešení pro domácí kino. Tato technologie umožňuje lidem hluboko se ponořit do sledování filmů nebo živé hudby.

Produkty StormAudio podporují všechny dostupné zvukové formáty a všechny 3D audio kodeky jsou zahrnuty ve všech StormAudio procesorech. Nejnovější produkty StormAudio MK2 podporují až 24 různých kanálů.

Dirac logoDirac Live - Akustika místnosti je nejslabší článek ve většině audio systémů, proto zvuková optimalizace a korekce místnosti Dirac pomáhá reproduktorům dosáhnout nejlepšího možného výkonu v jakékoliv poslechové místnosti.

Dirac logoRoon je skvělý pomocník pro prohlížení a organizaci vaší hudby. Být Roon Ready znamená, že StormAudio procesory transparentně vyhledávají a připojují se k Roon bez jakékoli nutné konfigurace a bezchybný zvuk je dodáván přímo z Roon do vašeho procesoru.

Vše o značce StormAudio najdete na webu výrobce www.stormaudio.com 

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio