AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Chord Clearway USB

Nový Clearway USB přináší mimořádný výkon a navíc doživotní záruku za příznivou cenu

Mnoha cenami ověnčená řada Clearway společnosti Chord Company, zahrnující digitální či analogové signálové kabely, reproduktorové kabely a další, se rozrostla o nový USB kabel, který nabízí vynikající výkon za skvělou cenu.
Nový Clearway USB je na britském trhu dostupný v maloobchodní ceně od pouhých 100 GBP a nabízí stejnou atraktivní kombinaci ceny a výkonu, pro niž se řada Clearway stala celosvětově známou.

Kabel Clearway USB, vytvořený pro dnešní digitální audio zařízení vybavená USB, těží z dvojité fólie a opletení s vysokou hustotou, které poskytuje vynikající stínění pro ochranu před škodlivým hlukem. Nejnovější konektory ze zinkové slitiny se zlacením a vylepšeným stíněním doplňují vysokorychlostní postříbřené měděné bezkyslíkaté vodiče o průměru 26AWG. Protizátěžový systém odlehčení tahu bez komprese společnosti Chord Company zahrnuje také precizní terminaci na každém konci kabelu.

USB kabel Clearway v sobě spojuje vývoj a dosažené výsledky nedávných přírůstků řady Clearway, včetně nového kabelu Clearway Streaming a reproduktorového kabelu ClearwayX. Pro klid duše nabízí společnost Chord Company navzdory nízké ceně, také doživotní záruku.

Doug Maxwell z Chord Company v komentáři k novému Clearway USB řekl: „Jsme opravdu šťastní, že rozšíříme nabídku mnohokrát oceněné řadu Clearway o nový kabel USB. Mnoho našich zákazníků má ve svých hi-fi systémech nějaký komponent, kde je potřebné USB připojení a jsme rádi, že jim můžeme nabídnout vysoce výkonnou a hodnotnou možnost, která nabízí skutečnou cenovou dostupnost spolu s doživotní zárukou. Je to jediný USB kabel za zhruba 100 liber, který kdy budete potřebovat. “

Cena a dostupnost
Chord Company Clearway USB je nyní k dispozici za cenu od 100 GBP (za 0,75 m).

XAVIAN Concertino - výjimečná nabídka

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Bowers & Wilkins 700 S3

  Studio Špalíček AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies