OMA Museum

Nový reproduktor Oswalds Mill Audio Museum Speaker byl vytvořen pro Guggenheimovo muzeum umění v New Yorku a představen na výstavě Anthem 2021.

Nejnovější reproduktor OMA je extrémně výkonný, kompaktní reproduktor profesionální úrovně vyrobený z masivního pensylvánského jasanového dřeva, ošetřeného novým tepelným procesem zvaným torrefaction.

Reproduktor Museum Speaker byl vytvořen pro Guggenheimovo muzeum umění v New Yorku a představen na výstavě Anthem 2021. Nejnovější reproduktor společnosti OMA je extrémně výkonný, kompaktní reproduktor profesionální úrovně vyrobený z masivního pensylvánského jasanového dřeva, ošetřeného novým tepelným procesem zvaným torrefaction.

Díky tomu je dřevo tmavší, stabilnější a zlepšuje se jeho už tak vynikající tonalita. Skulpturální mřížka a zadní panel reproduktoru jsou vyřezány z fenolických desek, kompozitu papíru a termosetové pryskyřice, který má vynikající tlumicí vlastnosti. Stojan reproduktoru je vyroben z těžké oceli válcované za studena. Dva 15" woofery jsou plně profesionální měniče, stejně jako koaxiální kompresní měnič na dřevěné středové a vysokofrekvenční kuželové horně ve tvaru stadionu, vynalezené společností OMA a první v historii zvuku. Spodní 15" woofer je aktivně napájen deskovým zesilovačem vlastní konstrukce a výroby společnosti OMA, který nabízí ohromující reprodukci nízkých basů. Tento čtyřcestný systém je schopen koncertního výkonu s velmi malou spotřebou, přičemž jeho účinnost je 100 dB 1 Watt/1 metr, což je více než u jakéhokoli reproduktoru v této třídě. Díky jmenovité impedanci 8 ohmů jej lze napájet jakýmkoli zesilovačem, včetně lampových zesilovačů s nízkým výkonem.

"Reproduktor Museum je jako mít na příjezdové cestě závodní vůz Formule 1."

Xavian Terza Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

AV Center - pražské hi-fi studio

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

200 200 soundstyle

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

05 200 200 tykon

Fischer&Fischer high end reprosoustavy

Amarock Studio | KEF - PASS LABS - HARBETH

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Je dražší nutně lepší?

Všemožné diskuse pod články, ale i s prodejci či dovozci hi-fi techniky, nemluvě o výrobcích posledních týdnů a měsíců mě přivedly k zajímavé otázce – je dražší nutně lepší? Není tím teď nutně míněno „dražší produkt“, ale zejména „dražší součástka“.

Číst dál...

200 200 avs Elfton Vigo MKII Rodel Audio | hi-fi studio Praha HIFI GUIDE - mbl, Magnat, Q Acoustics

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Musical Fidelity

Hornmanufaktur - jen hudba 16 200 200 cpt 17 200 200 aq Amarock Studio - špičkový zvuk HIFI STYL

    Bowers & WIlkins Zeppelin

PASS LABS Studio Špalíček - Ostrava Marantz AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Audio Video Show Praha 2022

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies