AKTUÁLNÍ VÝPRODEJ REDAKČNÍCH KOMPONENTŮ

Plně funkční krásné kousky, které prostě jen zbytečně a dlouho leží nevyužívané v redakční sbírce. Udělejte si radost.

PŘEHLED ZDE

 

 

Paradigm Founder

Founder 120H je vrcholem nové řady Founder společnosti Paradigm, ale je mnohem víc než to. Tento podlahový model, který je založen na krásné třícestné architektuře, kombinuje elegantní design s nejluxusnějším zpracováním. Především je však Founder 120H poháněn hybridní pasivní/aktivní topologií s akustickou korekcí, která mu umožňuje skutečně snadno podkreslit nejnižší frekvence.

Krásný fasetovaný a technologický totem
Design modelu Paradigm Founder 120H je velmi pečlivě promyšlený a umožňuje mu vyniknout po vizuální stránce a zároveň obsahuje pokročilou architekturu. Jeho lichoběžníkový tvar (širší u základny než nahoře) je doplněn fazetovým tvarem s hranami, jejichž okraje se kříží s bočními stranami reproduktoru diagonálně, shora dolů. Tento velmi elegantní výřez není náhodný, protože kopíruje průběh "páteře" výztuh, vnitřních výztuh, které zvyšují tuhost reproduktoru.

Pečlivé umístění příček a bočních výztuh také optimalizuje různé vnitřní akustické komory (basy jsou odděleny od středních a vysokých tónů). Tento systém, známý jako Cascade-Fusion, výrazně omezuje stojaté vlnění, poskytuje mnohem silnější basy a produkuje přesnější a vzdušnější zvuk.

Celá skříň je vyrobena ze silných MDF desek. Reproduktor je k dispozici ve čtyřech různých verzích s luxusní povrchovou úpravou. Na jedné straně jsou modely s matnou povrchovou úpravou: ořech nebo tmavý ořech, na druhé straně lesklé verze: půlnoční třešeň nebo černý lak.

Pro oddělení reproduktoru od podlahy vyvinula společnost Paradigm novou technologii stojanu Advanced Shock-Mount. Funguje to na principu dvojitého oddělení kovových patek/kolíčků s absorpčními strukturami vloženými na dvou různých úrovních. Nejdůležitější je, že tyto oddělovací prvky mohou fungovat na tvrdých površích i na kobercích.

Nejvyšší model Paradigm Founder 120H je také největší, ale stále má kompaktní rozměry a hustou konstrukci: 115,3 x 35,4 x 44,1 cm a 41,7 kg.

XAVIAN Aria | mimořádně citlivé regálové reprosoustavy

Perfect Sound Group

DENON SHOP | e-shop hi-fi a domácí kino

AV Center - hi-fi studio Praha Vinohrady

Thrill Audio

Horn Distribution

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

RP Audio

Kohut Audio

Dream Audio

Mareka Audio

Dynaudio EMIT

Perlisten reprosoustavy

High-End Audio Studio

Amarock Studio | Audio Solutions

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Nakupujte! Nebudou!

Ceny, respektive jejich nárůst, nepřiměřenost, výška či cokoliv, co se zrovna namane na jazyku (či přesněji pod prsty) při shlédnutí mnoha posledních novinek a recenzí, jsou tématem mnoha místních komentářů. Ty často opakují téma „To za to už nestojí“ nebo „To je zlodějina“. Jenže mám špatnou zprávu – bude to o dost horší.

Číst dál...

200 200 avs 200 200 elfton 2021 200 200 rodel audio 200 200 hifiguide Panter | dovozce značek Sennheiser a ProAc

Musical Fidelity

CPT Praha AQ STUDIO Amarock Studio - špičkový zvuk Studio Hifistyl

Výhodné sestavy domácího kina Denon a Polk Audio

  Studio Špalíček Ostrava - nejlepší hifi studio AVHIFI | Storm Audio & Emotiva VOIX

Amarock Studio | luxus Kalista a Rockport Technologies