Numerico DAC

Společnost Viva Audio s hrdostí představuje svůj nový (15.250 EUR) nejmodernější digitálně-analogový převodník postavený na 8kanálovém čipu, který je zapojen ve 4kanálovém paralelně-mono režimu. Zvukovou reprodukci Numerico lze nejlépe popsat jako dokonalé spojení silných stránek digitální i analogové technologie bez nedostatků obou. Dokáže skutečně vdechnout nový život vaší digitální hudební knihovně. 

Analogový koncový stupeň Numerico využívá topologii nejkratší signálové cesty s pečlivě vybranými transformátory vyrobenými na zakázku. Numerico DAC nabízí vstupní flexibilitu, aby se stal srdcem a duší vašeho systému digitálního přehrávání.

Hudba má nové jméno.

Všechna vnitřní připojení se spoléhají na náš speciální 16žilový kabel z vysoce čisté mědi izolovaný přírodním hedvábím a ručně pájený.

Numerico DAC vás propojí se světem špičkového, vysoce výkonného digitálního zvuku díky výjimečně kvalitnímu digitálnímu vstupu USB v kombinaci s 1 koaxiálním a 1 optickým vstupem. Nativně podporuje všechny soubory s vysokým rozlišením včetně formátů DXD a DSD512.

Vrchní kryt je lakován nejjemnějším automobilovým lakem v nekonečné škále barev. Přední a zadní panel je dokončen černým ručně leštěným lakem. Šasi spočívá na masivních mosazných nožkách s polstrováním z přírodní vlny, které účinně izoluje reprodukci hudby od všech mechanických rušivých vlivů.

Všechny vnitřní spoje se spoléhají na náš speciální 16žilový kabel z vysoce čisté mědi izolovaný přírodním hedvábím a ručně pájený.

Přenosky Ortofon

Xavian Quarta Evoluzione

Perfect Sound Group

Polk Audio | hi-fi reproustavy

GMG Power

AV Center

Thrill Audio

200 200 horn

200 200 audiocenter

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

VOIX Premium Audio

RP Audio

Rodel Audio | hi-fi studio Praha

Dream Audio

200 200 soundstyle

05 200 200 tykon

Kabely Supra

32 200 200 wdq

Amarock Studio

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

 

ŠÉFREDAKTORŮV NEPRAVIDELNÍK

Ale já to nepoznám

Poslední rok se – z logických důvodů – výrazně zvýšila frekvence vašich čtenářských dotazů. Všichni nakonec více či méně sedíme doma a dobrý poslech hudby a zážitky z filmů to pomáhají snášet. Spolu s někdy až nižšími desítkami dotazů denně se také zvýraznil některé zažité mýty a „legendy“ audiofilského světa.

Číst dál...

Dynaudio EMIT 200 200 avs Elfton Vigo MKII Mareka Audio 

Your browser doesn't support JavaScript or you have disabled JavaScript.

Hornmanufaktur - jen hudba Denon - hi-fi legenda HIFI GUIDE 200 200 amarock studio Kinki Studio

16 200 200 cpt 17 200 200 aq Kohut Audio Dynamique Audio 200 200 wdq zidoo 

VPI gramofony a pračky LP Studio Špalíček - Ostrava 24 200 200 hifistyl Amarock Studio 200 200 htp

Amarock Studio